Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdő spiriként hol kezdenétek...

Kezdő spiriként hol kezdenétek új életet? Magyarországon egy kisvárosban élek, de költöznöm kell azt érzem.

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 12:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

annyira imádom...szép rózsaszín ház és alul olyan szép orgona lila. a kerítést is imádom, csak sajnos egy részeg férfi tönkre tette (másik faluban lakik, de átjött hozzánk a falunapra)

Belül anyánk próbálgatta felújítani. Én talán a kerítést és a fürdőben a csempét felújítom.

Csak az egyik szobába kellene egy laminált padló, a másikba amit hozzá újízltottunk csak betonozás, padlókiegyenlítés és padlózás kell.

áram, víz, radiátor stb. minden kész.

repedezettek néhol a falak, mert 1972- körül építették és az csak a vájog burkolat. Téglából van amúgy. Mindegyik ottani falusi házzal ez a gond. Nem értem h miért nincsen külső szigetelés egyiken sem. Arra már sztem nem lesz pénzem vagy időm.

2023. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem volt részeg, csak meditált vagy túl komplikált volt a jóga póz. Namasté.

A vájog olyan, mint a vályog? Lehet, hogy spiribb.

2023. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Igazából mindenhol azt érzed, ha fejlődni akarsz spirituálisan, hogy visszahúznak. És ezt legjobban akkor fogod érezni, ha nagyon elől leszel már. Zavarni fog, hogy mindenki az elvárt szerepmodell szerint működik, és bábú addig, ameddig nem játszik a saját lapjaival.

A legjobb az lenne, ahol a természettel szinte egy vagy, pl egy lakatlan sziget, de ez nagyon nehezen megoldható. De ezt leszámítva, hogy sok a zavaró tényező, mindenhogy lehet fejlődni, csak így nehezebben. Sok felébredt ember van, de spirituális ember is akad, a legtöbb országban minimum, bár utóbbiból jó kevés van, velük akkor fogsz találkozni, ha adott életre bevállaltátok, más esélyt nem látok.

2023. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%

a házról azért írtam h én kötődök nagyon hozzá érzelmileg. szerintem ez is spirituális. ezzel azt akartam kifejezni h a kérdező csakis a megérzéseire hallgasson és úgy válasszon magának házat vagy bármit amit úgy érez, hogy szüksége van rá.


itt túl sok a magát spirituálisnak gondoló ember (ezt a túl sok namaste emberkére gondolom) az ilyenek szerintem nem tudják felfogni a valódi spirituális értékeket és dolgokat.

2023. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Reális
2023. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

#24

Aki ennyi kommentet ír egy házról amit nem akar eladni, annak vagy nincsenek barátai vqgy valami nem oké odafenn.

2023. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
gondolom azért írtál ilyen bunkón, mert te vagy az az állandó Námásztézó.
2023. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Namaste

"

"Sok felébredt ember van"


Sajnos én is köztük vagyok, pedig még aludni szerettem volna.

2023. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!