Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik városban vagy kisvárosb...

Melyik városban vagy kisvárosban jó élni Magyarországon? Budapest nem tetszik. Jelenleg bárhova költözhetek.

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik Budapest, mert mocskos, személytelen és tele van (nők-férfiak egyaránt) akik csak kihasználnak, átvernek, vagy kötözködnek.

Több kisvárosban jártam már, kevésbé tapasztaltam ilyesmit. Ilyenekre gondolok, h Pécs, Veszprém, Szeged, Debrecen.


Én jelenleg a munkám miatt nem vagyok helyhez kötve így bárhova költözhetek. 28 vagyok ami már a fiatalság határa (férfi) de lélekben még mindig 20 körül járok. Szóval örülnék, ha tudnék csatlakozni fiatalos közösségekhez amik befogadóak. Akár egy egyetemi kulturális közeghez. (nem mindenhol befogadóak)

Az is fontos, hogy építsem az életem és értékesen tudjak kikapcsolódni. Budapesten valahogy nem megy, bárhova megyek a kosz-mocsok, tömegközlekedés, hajléktalanok, dugó. Nem akarom minden nap ezt bámulni.

Mit javasoltok?


2019. febr. 15. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ebbe a kategóriába a kérdést, mert valamilyen szinten magányra, egyedüllétre vágyom. Kevesebb ártó hatást szeretnék magam körül tapasztalni, mert ez a sok ártó hatás alaposan megtépázza a lelkem. De mégsem szeretnék teljesen elvonulni.
2019. febr. 15. 16:02
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Minden város ilyen, csak kicsiben. Ha nyugalomra vágysz költözz faluba. Ott mindenki ismeri egymást, jó a közösség.
2019. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát Debrecen meg Pécs mondjuk pont nem kisváros. :D


Ha csöndet és nyugalmat szeretnél, gyere Ajkára. Pont olyan, amilyet te keresel.

2019. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajkán voltam tavaly és nagyon rendezett városnak tűnt.

Debrecenben szerettem lakni.

Sopronban is, bár ott jó 10 éve laktam, most nem tudom mi a helyzet.

2019. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kaposváron gondolkodtam még nagyon. Soha semmit nem hallok róla, hogy valami gyilkosság v bűncselekmény lenne. Ránézésre a város olyan mintha 10x akkora forgalomra tervezték volna mint ami van ott és kicsit olyan mintha leragadt volna a 90-es évek hangulatában. Gondolom a bulik is olyanok és az emberek. Viszont pici nagyon az egyetem. Állítólag van egy romatelep a város szélén.
2019. febr. 15. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Találtál valamit?
2019. márc. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre Pesten vagyok de szakmai és egyéb okokból Pécset fontolgatom, hogy kipróbálom.
2019. márc. 17. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!