Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet egy fekete lyuk...

Lucifer-666 kérdése:

Mi lehet egy fekete lyuk belsejében?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 1. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy csikungmester Kínában kb 10 éve azt mondta nekem, hogy nagyon érdekes dolog a fekete lyuk, érdemes odamenni, és megnézni a belsejét.
2023. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
86%

Szingularitás. Minden, ami belehullott, elvileg a létező legkisebb méretű egzotikus "anyaggá" omlik össze. A "hang" ami onnan érkezik, az nem a belsejéből származik, hanem az eseményhorizonton kívülről.

De szerintem a tudomány kategóriában erről sokkal részletesebb választ kapsz.

2023. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezotéria, hanem tudomány kategória.
2023. márc. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs belseje, így nincs értelme beszélni erről.
2023. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

A fekete lyuk tudomány kategória.

Aki laikusként erről tud tájékozódni, annak elismerésem, mert nekem pl a fekete lyuk túl sok.

Kb olyan témakör mint mikor bebizonyították a gravitációs hullámok létezését évekkel ezelőtt, amire ugye Einstein azt mondta hogy szerinte sosem lesz meg a technika hogy bizonyítva legyen, de persze ő már anno tudta hogy léteznek.

Mindnkettő olyan téma ami érdekel de annyi mindent nem értek belőlük hogy én csak ideges lettem miatta.

Szerintem nem laikusoknak való.

2023. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
26%
Tudományok kategória, ez egy tipik női kérdés
2023. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Ogyanolyan kaga, mint a fehéreknek bruh
2023. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szuperforró és szupersűrű atommassza (aminek a közepén ott ül Isten👍)

Egyébként ennek tök olyan hangja van mint mikor a Star Trek-ben bekerültek abba a térinverziós mezőbe. Biztos onnan lopták a hangeffektet is.

2023. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Időtlen energia.
2023. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha az energiának és a mozgásnak van némi köze egymáshoz, akkor a tömeg eredetét nehezen lehetne másból következtetni, mint az anyagot (tömeget) alkotó mozgásokból, amik elemi szinten legyenek inkább hullámok. Ehhez viszont tér kell.

Egy fekete lyuk tömege ezért semmiképp nem koncentrálódhat egy végtelenül kicsi térrészben az objektum közepén.

2023. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!