Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol van az Alfa csakra?...

Hol van az Alfa csakra? Lentebb még. Tudtoddal hol van?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy kb. 15-cm-re a fej felett és kb. 5 cm-re a fej közepe előtt van.

Ez igaz?


És ha igen, mit jelent ez a leírás? Nekem nem világos, magyarázzátok el.


Azt értem, hogy a fej felett 15 cm-re, de a fej közepe az itt mit akar jelenteni?

Tényleg az egész fej közepe, tehát valahol az agyban van ez a hely?


Vagy a fejtető közepétől 5 cm-re?


Nagyon kérlek benneteket, magyarázzátok el úgy, hogy én is megértsem.


Kérem, trollok ne írjanak.


Köszönöm!



2023. márc. 3. 19:13
 1/8 Grimfox ***** válasza:
58%

Már abból sejthető, hogy ez vagy nem igaz, vagy ilyen formában nem igaz, hogy nem szanszkrit névvel illetik a csakrát.

A csakráknak van kiterjedése minden testben, amivel az ember rendelkezik. A szellemi test túlnyúlik a fizikai határain, ezért a szellemi test koronacsakrája is a test határain kívül esik. Illetve a koronacsakra szellemi testekben lévő része. A kutacsnál van a csakra közepe, ami nem a fejtető közepén, hanem előtte van egy kicsit. A csakra gyökere mélyen a fej belsejében van. Ahogy minden más csakra gyökere is a központi idegrendszerben van(5 a gerincvelőben, kettő az agyban).

2023. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez az Alfa csakra nem a 7 fő testi csakra része.


Elképzelhető, hogy van szanszkrit neve is, de azt nem ismerem.

2023. márc. 3. 20:47
 3/8 Grimfox ***** válasza:
Ha rákeresel az interneten, akkor elvileg kell kiadjon olyan találatot, ahol a szanszkrit megfelelőjét is említik. Az alapján könnyebb lenne behatárolni, miről van szó. A keleti misztikusok nem csak az összes csakrát, de az összes prana vezetéket is leírták a testben, és a szellemi testben. Ennek is nyoma kell legyen valahol.
2023. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te tudod esetleg?
2023. márc. 3. 20:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Szoktál angol nyelven olvasni ilyesmit? Mivel azt sem tudom, hogy a szellemi test kifejezést hogyan lehetne jól lefordítani angolra...
2023. márc. 3. 20:53
 6/8 Grimfox ***** válasza:

spiritual body, de ezt fel szokták osztani etheric body, astral body, mental body, és ezek aura megfelelőire.

Ha tudnám, akkor nem azt írtam volna le, amit az első válaszomban írtam. Nekem az a gyanúm a témával kapcsolatban, hogy ez egy új kitaláció, vagy a koronacsakra valamely vetületének félreértelmezése. Ha az alpha chakra kulcsszóra nem ad ki egy olyan találatot sem, ami a szanszkrit megfelelőjéről beszél, vagy legalább jelzi ábrán, akkor ez egy hamis információ.

2023. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egypt chakra

írd be és nézd meg a képeket.

láthatod h fej feletti csakrák is vannak. a LENS applikációval lefordíthatod az angol szöveget. minden csakrát megnevez. a fej felettiek amire emlékszem az a csillag központi csakra.


Grimfox jól írta h ez az alpha megnevezés valószínűleg....hát sztem kamu. nézd meg az egyiptomi csakrákat.

2023. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2023. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!