Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a különbség a felettes...

Mi a különbség a felettes lélek és a felettes én között?

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 20:15
 1/3 Grimfox ***** válasza:
63%
Felettes lélekről, mint kifejezésről még nem hallottam. A lélek az lélek. Nincsen alacsonyabb, vagy felsőbb formája, mert az egy egész. Ami alatta van, annak lehetnek alacsonyabb, vagy magasabb formái, mert azok nem egészek.
2023. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valaki az új könyvét akarja eladni, ezért kitalál új kifejezéseket, hogy az emberek azt higgyék valami új dolog ez,talán ez a szerző mindenre megadja a választ.
2023. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A felsőbb én-re gondolhatsz és az önvalóra -ami a lélek- esetleg?

Sok különböző néven nevezik a különböző utak a "dolgokat", ezért van olyan sok elnevezés, sokszor nem is ugyan azt értve alatta.


A felsőbb én egy "szuperszellem" , amit ajándékba kapsz a jövőbeni önmagadtól, amikor majd az a lélek ami te vagy, évmilliók múlva sok szellemi szinttel később belépni készül a Teremtőbe, vissszafordulsz, és ajándékba adod önmagadnak egy fejlettebb verziódat, hogy segítse az utadat.


Ezt nagyon nehéz megérteni és elfogadni, mert csak itt, számunkra lineáris az idő.

2023. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!