Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a vonzás törvényének használatával? (Kérem csak azok írjanak, akik hisznek benne)

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Tolonganak a népek. :) Bocs, hogy idepofátlankodok, én nem hiszek benne, de elárulom neked az anti-Titkot: a törvényekben nem kell hinni ahhoz, hogy működjenek. A gravitációban sem kell hinni ahhoz, hogy ne ess le a Földről. De szép is lenne! :D További szépeket!
2023. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Röviden, tömören, ez nem hit kérdése.

2X2=

Van aki nem csak hiszi, hanem tudja is az eredményt. Majdnem ugyan az és mégse

2023. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évvel ezelőtt nagyon szerettem volna egy kutyust, de sajnos a szüleim nem engedték meg hogy legyen. Nem hisztiztem emiatt, elfogadtam, persze ettől függetlenül tudtam, hogy nekem márpedig lesz kutyám. Egy évvel ezelőtt egyik délelőtt a kerítésen át beásta magát egy kiskutya hozzánk ☺️ Rögtön szerelem volt, megtarthattam, ha már idejött-mondták a szüleim. Azóta is dúl a love. Nekem ez volt az első “vonzásom”, azóta is sikeresen alkalmazom ☺️
2023. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Érdemes vele foglalkozni meg elmélyülni benne.

Én tipikusan az az ember voltam, aki mindig rábszott és ha valamivel véletlenül szerencséje is volt, azzal is csak szopott a végén.

Ma már másképp van, az arányok elég jól megváltoztak.

Jó lenne többet foglalkozni vele.

2023. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) remélem érkeznek még.
2023. márc. 9. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
10 éve falom, ez az életem és Titok megszállott vagyok :) Egyre többen hisznek benne, és egyre többen pedig nem, azért nem mert valójában maga a működését nem értik meg az emberek, emiatt már nem is működik ugye.. Rá kell hangolódni arra amit akarsz és már a "tied érzéssel" kombinálni, vannak olyan pillérek amiket ha betartasz, nem tud nem megvalósulni. :) Biza...
2023. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!