Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt hogy dolgozzam fel?

Ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Kedden az volt az iskolában hogy mint ha megváltozott volna az életem és hiányoznának a gyerekek az iskolából.


Szerdán meg az hogy túl rövid a gyerekkor és elmúlik a jófejség.


Csütörtökön (Ma) pedig az hogy túl rövid az élet hirtelen megnőnek és meghalnak azok a gyerekek akik most élnek.


Hogy lassuljon le az életem?


Ugye a gyerekek nem hirtelen nőnek fel?


Csak értelmes és hasznos válaszokat kérek!



2023. márc. 23. 20:34
 1/10 Tudi333 ***** válasza:
3%
Fogadd el! Mindenki meghal!
2023. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%

Szia!


Szerintem kettő dolgot tehetsz:

-megelégszel azzal a válasszal,(ami egyébként semmire nem válaszol) hogy ez az élet rendje


Vagy


-Addig keresed az igazságot az élettel kapcsolatban míg meg nem találod.


Személyes tapasztalat, és vélemény következik !


Személy szerint én belefáradtam abba, hogy nem látom logikai értelmét az életnek,és Istent hibáztattam. A helyzet nem változott, ugyanúgy születnek,nőnek fel gyorsan és halnak meg emberek mint előtte,viszont már könnyebb nekem. Odaadtam ezt a terhet Istennek,ezzel elismertem hogy ő biztos jobban tudja ha létezik. Ezzel lekerült rólam a teher és nyitott lett a szivem a vezetésére. Megmutatta, hogy többet szánt ő az embereknek ennél a kevés időnél ami hamar elrepül.

2023. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

azt ugye tudjátok h régebben örülhettek az emberek ha megérték a 30 éves életkort és ma sokan a 80-90 és 100 évet is megérik. a legalacsonyabb életszám kb. a 60-70 évesek. Betegségekkel korábban halnak meg.


sokaknak van időszaka amikor túl gyorsnak érzik az időt. hamarosan lassulni fog.


foglalkozz többet a saját gyerekeiddel vagy a kórházakban lévő gyerekekkel.

2023. márc. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha munkába állsz, észre fogod venni, hogy rohadt lassan is tud telni az.
2023. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
5%
Fogadd el és gondolkodás helyett keres hobbit magadnak.
2023. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Éppen most fedezed fel a hogyanját. Élvezd és tanulj.
2023. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nov. 26. 08:54
 8/10 A kérdező kommentje:
#3 Oké de közeleg a December és a Karácsony, és akkor szeretnék gyerekekkel foglalkozni az iskolában is, de 2031/32-ig (Amíg érvényes a Budapesti 89,5 MHz Rádió 1 jogosultsága.) jelentősen változni fognak.
nov. 26. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy jön ehhez a rádió?
nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Mert annyi időre szerzik a jogosultságot hogy a gyerekek felnőnek/megöregszenek.
nov. 26. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!