Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy dolgozzam fel ha emléksze...

Hogy dolgozzam fel ha emlékszem arra hogy valaki nagyon rossz dolgot tett velem elóző életemben most pedig ( ismet) szerelmes vagyok belé? Bevillannak a képek emlékszem

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 11:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
59%
Azt hogy keress fel egy pszichológust...
2017. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el, bocsáss meg, lépj tovább. Emlékezz arra, amikor te tettél rosszat vele.
2017. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem álj le a drogokkal, mert rossz hatással van rád.
2017. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy jutottál az emlékhez? Éber állapotban nem szoktak ilyenek csak úgy beugrani.
2017. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Meditacio kozben
2017. nov. 17. 20:31
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha emlékszel, akkor a reinkarnáció elmélete szerint félresikerült vagy.

A reinkarnáció lényege:

az előző életek tettei következményeinek kijavítása, azaz fejlődés, anélkül, hogy azok emlékei zavarnának!

2017. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lama Ole is emlékszik, Karmapa is. Pedig ők nagy szellemi vezetők.
2017. nov. 18. 11:24
 8/16 anonim ***** válasza:

Mennyiben különbözik ez attól, mintha mindez egy életen belül történt volna?

Igazából, tudom, hogy nagyon személyes mindez de leírhattad volna bővebben is miről van szó, mégis csak egy anonim oldal.


Én azt olvastam, hogy már önmagában az is sokat segít egy komoly érzelmi probléma feloldásában, ha az ember egyszerűen kimondja az érzéseit.

Ennél ugye egy fokkal több, ha megpróbálod megbeszélni az illetővel még ha nem is emlékszik rá.

Bár tudom ha nem nyitott az ilyesmire meg nem olyan a viszony akkor ez rendesen félre tud csúszni.

2017. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Abban különbözik hogy nem tudom miért tette. Miért ölt meg. Nem hinném hogy hisz az ilyesmiben . Most képzeld el hogy valaki megkérdezné tőled miér öltél meg előző életedben? Szerintem a legtöbb ember azt hinné bolond vagyok. Bánt mert nagyon szerettem az előző életemben és teljesen váratlan volt a gyilkosság. Az a legrosszabb az egészben hogy nem tudom miért tette. Nagyon nehéz feldolgozni.
2017. nov. 20. 11:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Több minden felmerül bennem ennek kapcsán, de hülyeséget nem szeretnék írni, ez a kérdés túlmutat rajtam.

A legjobb az lenne, ha keresnél valakit aki tényleg ért ehhez a témához és vele beszélnél a problémáról.

Nagyon sajnálom, mert biztos nem lehet könnyű és sok sikert kívánok a továbbiakhoz.

2017. nov. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!