Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan manifesztáljak költözést?

Hogyan manifesztáljak költözést?

Figyelt kérdés

Nem kérem a sok okoskodó embert!!

Hiszek a manifesztációban, mivel már nem egyszer próbáltam és mindig működött, bármiről is volt szó… VISZONT költözést még nem próbáltam, és nem is tudom hogyan kéne… Aki esetleg tudna hasznos információval szolgálni annak megköszönném…



2023. ápr. 6. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem manifesztálsz valakit aki tud segíteni?
2023. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az első lépés az, hogy beszélgess el valakivel aki ingatlant árul, vagy ki szeretné adni bérbe a tulajdonában lévő ingatlant.
2023. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Manifesztálj segítséget ahhoz amit manifesztálni szeretnél. Ha nem megy akkor manifesztálj ahhoz segítséget, hogy valaki segítsen manifesztálni olyat aki segít költözést manifesztálni. Tudod innentől végtelen spirál.
2023. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
54%
Akkor manifesztálj rá a költözésre.
2023. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk ennyi erővel néhány agysejtet is manifesztálhatna...
2023. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Én manifesztáltam hogy bevásárolok anélkül hogy elindulnék a boltba.
2023. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Megint egy komolytalan kérdés, de ő okosakra vágyik!
2023. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én pedig azt manifesztáltam, hogy az összes dr és prof beírja nekem a kegyelemettest minden tárgyból, így úszom majd meg a vizsgákat.
2023. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én spanyolországba fogok kimenni idén egész nyárra. úgylátszik már fix az utazásom, ha nem jön közbe semmi. bemanifesztáltam lehetőségeket amik elvezettek a megfelelő pillanatokhoz, helyzetekhez, emberekhez amik/akik kellettek hogy elérhessem ezt. habár nem végleges költözés, mert arra még nem állnék készen, egyébként tervben van az is ha minden kész, és megvan hozzá, tapasztalok gyűjtésére, ottani emberek kiismerésére stb-kre szerintem ideális lesz ez a 3hónap. kérdésedre a válasz: szerintem ugyanúgy állj ehhez is mint az összes többi manifesztációdhoz. ha nagyobb, nehezebbként szeretnéd pl a költözésed felfogni, akkor nehezebben is fog tudni megjelenni az életetbe mert ezzel a negatív gondolkodásmóddal egy falat állítasz a vágyad és az annak megvalósítása között. így csak összefog zavarodni az "univerzum", hogy mennyire vágysz valamire, de közben a gondolkodásmódoddal (amiket a démonjaid súgnak neked) pont az ellenkezőjére változtatja. remélem tudtam segíteni, hajrá!
2023. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!