Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy személy (ex legjobb...

Egy személy (ex legjobb barát) manifesztalása után az illetőt nem fogom tudni majd elengedni? Vagy veszélyes? Esetleg vissza tudom majd csinálni?

Figyelt kérdés
Ez lesz életem első manifesztálása, az már meg van, hogy melyik módszerrel fogom majd csinálni. A kérdés fent van. (Hallottam ilyenről, hogy olyan kötelék lesz köztünk amit nem lehet majd szét választani.) Kérlek segítsetek, nem merem addig elkezdeni amíg nem vagyok benne biztos, hogy biztonságos-e vagy, hogy ez jó lesz-e hosszú távra (mármint nem leszünk-e teljesen úgymond összekötve)! Válaszokat köszönöm!16L

2022. jún. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem létezik manifesztálás.
2022. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem létezik az az ezoterikus manifesztálás amit a bevonzáshoz hasonlóan elképzelnek. Senkit nem tudsz magadhoz kötni csak attól, hogy rá gondolsz. Sőt, semmit nem tudsz csinálni senkivel kívánságok által. Ha nem teszel ténylegesen és mások által érzékelhető módon valamiért, az nem fog megtörténni.
2022. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.: De hogy tudnék tenni bármit is, ha én neki nem vagyok elég, viszont én nem tudok konkrétan nélküle élni?
2022. jún. 19. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod, hogy ilyen az élet és nem kaphatunk meg mindent amire vágyunk. Senkit nem lehet megszuggerálni olyan dologban, amit ő nem akar. 16 éves vagy, valamennyi rálátásod lehet már a világra: szerinted léteznének beteg, magányos, sérült, szegény emberek, háborúk, népirtás, éhínségek stb. ha elég lenne csak az ellenkezőjét kívánni a dolgoknak és bevonzani hogy minden jó legyen? (Bónusz kérdés: ha van egy elvileg mindenható valami amihez ugyanígy imádkozni szoktak, vajon miért nem teljesíti ugyanezeket? Mert nem létezik.) Nem kell rá válaszolni, csak gondolkodj el rajta.
2022. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
35%

Kedves Kérdező!


Amire Te gondolsz, az fekete mágia. A manifesztálás egyáltalán nem veszélyes, de helyesen kell tudni irányítani a gondolataidat. Igenis létező dolog, én eszerint élem a mindennapjaimat és a siker 100%-ig garantált. Az érzés a titok és hogy egy cseppnyi kételyed ne legyen az adott dolog iránt amit manifesztálni akarsz. Valami nagyon könnyen teremtődik, de például specifikus személy már egy kicsit nehezebb, de nem lehetetlen! Sok sikert! :)

2022. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat utolsó!:) 3 nappal ezelőtt elkezdtem, másnap már rám írt úgy, hogy hónapok óta nem is beszeltünk.:)
2022. jún. 23. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!