Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azzal, hogy a vakcinákkal és...

Azzal, hogy a vakcinákkal és coviddal kiiktatták az emberek érzelmi központját, empátiáját, könnyebben irányítható biorobotot csináltak belőlük?

Figyelt kérdés

Ki ne vette volna észre, hogy Covid után az emberek érzelmi palettája meglehetősen korlátozott lett.


Ez az irányíthatóság érdekében történt?


2023. ápr. 11. 12:55
1 2 3 4
 11/33 P.O.C. ***** válasza:
56%

A mindegyegyben.tutiranemkamuzunk.blog.co.hu is megírta, tehát csak is igaz lehet. :D :D :D


Ajánlom az "Ázsiába Szakadtam" nevű YouTube csatornát. Rengeteg ilyen vakciaellenes kamugyárost lebuktat. Azt is elmondja, hogy mi a biznis nekik benne, és hogy állítanak maguk mellé milliókat. Kiderül hogy bukott orvosok képezik a magját, akiket már egy vérbankban se alkalmaznának, meg sok csontkovács "doktor", aminek tudása még egy magyarországi OKJ-j szakápolóval sem ér fel.

2023. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2023. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%

"Ez igaz de a vakcinák és maga a vírus is képes az agyba hatolni és ott károkat okozni. Ez bizonyított."

Kérdező, linkeld már kérlek az ezt alátámasztó tudományos cikket. De lehetőleg ne a mindenegybenblog és hasonló oldalakról, jó?

2023. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%

"Igen, klinikai tesztelés nélküli vakcinával beoltottak 4 milliárd embert. Remek!"

Egyrészt tesztelték, ne hazudozz!

Másrészt ez a gyakorlatban épp azt jelenti, hogy már 4 milliárdnyi példa cáfolja a kérdésedbe bújtatott hazugságod.

2023. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

15


Mi, a többlethalálozás? Fiatalkori infarktusok és agyvérzések rekord magas száma?

Mi cáfolja?

2023. ápr. 11. 15:34
 16/33 P.O.C. ***** válasza:
65%

Nem értem mit téped a szád, Magyarországon nem volt kötelező, csak az egészségügyi dolgozóktól tudták kierőszakolni. Komcsi országokba mint Kína nem kérdeztek volna sokat. Beadatod oszt' kussolsz. Voltak tartományok 99,9% -át leoltották.


Én se adattam volna be, ha nem 40-es, aszmás, hipertóniás lennék. Nagy ívben elszartam volna a vakcinát. Csak az én korcsoportom ilyen alapbetegségekkel szépen hullottak azért tőle. 10 000 -szer többen, mint a vakcina mellékhatásaitól.


Így döntöttél, szerencséd volt nem kaptad el, vagy ha elkaptad, nem vetted észre. Ennyi. Nem értem miért kell degradálni attól azokat, akik beadatták. Teszed ezt mindenféle tudományos bizonyíték híján.

2023. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
56%

"Mi, a többlethalálozás? Fiatalkori infarktusok és agyvérzések rekord magas száma?"

Amit egyrészt az alapoz meg, hogy...

Másrészt pedig az bizonyítja, hogy ezeket mind az oltás okozta, hogy...

Nos?

2023. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 P.O.C. ***** válasza:
63%

#16: Erre sincs semmi bizonyíték, publikus statisztika.

Vakciaellenes cikk gyárosok: Agyvérzést kapott? Igen! Be volt oltva? Igen! --> A vakcina miatt!

Azt persze már nem vizsgálta, hogy arányaiban ugyan annyi oltatlan is agyvérzést kapott akkor. Mert minek.

2023. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
62%
Nekem fáj, mikor valaki ilyen korlátolt. Mindenki pont olyan, amilyen volt.
2023. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%
Az egyetlen változás, amit észrevettem, hogy több konteós lett.
2023. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!