Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberi kapcsolatok véletlen...

Az emberi kapcsolatok véletlenszerűen keletkeznek, vagy van valamilyen spirituális törvényszerűség abban, hogy ki kivel kerül kapcsolatba az életben?

Figyelt kérdés

Pl. miért van az, hogy valakinek jó felesége lesz, másnak rossz?

Miért van az, hogy valakinek olyan ismerősei vannak, hogy protekcióval be tud kerülni egy jó munkahelyre, míg másoknak nincsenek tekintélyes ismerősei?


2023. ápr. 12. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

en abban hiszek, hogy nincsenek veletlenek, viszont mindenki a sajat szerencsejenek a kovacsa

ha valakinek rossz mergezo kapcsolatai vannak es nem jut el a tudataig hogy ez ot is felemeszti, akkor valoszinuleg az illetoben van a hiba

szerintem minden kapcsolatbol lehet fejlodni es tanulni belole, akkor is ha rossz es mergezo

2023. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Sorsszerű. Mindent a karma irányít.
2023. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Jópár lényeges találkozást az érintettek maguk tervezik meg születés előtt.


Mind a fejlődést szolgálja, akármilyen kemények néha ezek a kapcsolatok.

2023. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Elvileg ha szar mérgező családból jössz, akkor semmi esélyed mert ilyeneket fogsz “bevonzani” jelentsen az bármit is.

Hát nekem az egyik szülőm zárt osztályra való eset, nárci pszichopata, ver is az élet rendesen, szóval tuti igaz

2023. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudatosan fel tudja ismerni a hasonló pszichopatakat az ember, mégha vonzza is őket (mert az ilyenek gyorsan leveszik, hogy ki potenciálisan jó célpont); és el tudja kerülni a felnőtt életében.
2023. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hat ne haragudj, de 23-4 éves fiatal lányként nem éppen voltam meg pszichológus pro, eleve csak 30hoz közel jottem rá hogy egy zart osztály szerű lakásban nőttem fel…

Nagyon nem szabad az áldozatot hibáztatni, pláne nem elvárni egy fiataltól hogy felismerje hogy a szülője elmebeteg. Tudod ha minden nap ordítanak meg fenyegetnek, akkor neked sajnos az lesz a természetes.


És sajnos van olyan is akiről 24 évesen meg nem tudtam hogy beteg, 28 évesen meg rájöttem…


Arról meg SENKI nem tehet hogy kivel sodorja össze a sors vagy a karma vagy isten van akármi.

2023. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
arrol nem tehet senki, de hogy mikent kezeled es veszeled at arrol csak te tehetsz
2023. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6: komoly károkat okozott benned a gyerekkorod, az már ennyi rekacioból is lejön. indokolatlanul defenzívvé válsz és ez megkeseríti a kommunikációdat, végső soron a kapcsolataikat. Senki nem bántott most. Érdemes ezekkel a károkkal foglalkoznod, hogy egészséges életet élhess.
2023. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a hangsúlyos megállapítást….

Egy elmebeteg szülő gondolom nincs olyan gyerek akiben ne okozna kárt, nem?

Nem bántott, csak ki akartál oktatni.


Amúgymeg karma, sors szempontjából nem véletlenül kap valaki beteg szülőt, szóval ez a buntetesem, nem érdemlem meg az egészséges életet és normális embereket. A karma életünk végéig kitart.

Ha beteg szülőt kapsz, akkor az életednek is betegnek kell lennie

2023. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Se nem bántottalak, se nem oktattalak, de te így érzed, ez a gond, amit írtam.

Nem feltétlenül karmikus következmény, hanem a tudat fejletsegenek megfelelő feladat, tréning, iskola. Csak egy példa: Lehet mostani inkarnaciod után éppen az árnyékvilágban/purgatoriumban kell majd ilyeneket gondoznod. Élesben tanulnod meg a védelem felépítését egy ilyen életbeli tapasztalattal.

2023. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!