Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellemek lehetnek a hàzunkban...

Szellemek lehetnek a hàzunkban? Nagyon fura dolgok törtènnek. Eltünnek tàrgyak Amit tudvàn tudom hova teszek le aztàn pàrperc múlva megtalàlom éppen mellettem vagy a hàz màsik végében

Figyelt kérdés
Tegnap elöt melegszendvics volt a vacsora tesóm versenyezik így Este 6óra utàn màr nem eszik ezért félre tettem neki a melegszendvicset a pultra azt mondta reggel Meg eszi úgyis utàna megy futni. Hajnalba az egész tànyér a földre repült anyàm ment le a konyhàba hogy mi volt ez a ricsaj. Reggel mondta is és az öcsémre Kente hogy bíztos éhes volt és element enni és leverte véletlenül és felszsladt a szobàba. De öcsém mondta ö bíztos nem ment le mert még kb fél kilót le kell adnia. Anya mondta nem lessz mérges azért mert lejön ennyi ha éhes akkor eszik amikor megéhezik de takaritson össze maga utàn tesóm felkapta a vizet hogy nem jött le nem ö volt. Hàt van sok ijen probléma mostanàban. Spanyol vagyok sajnàlom ha nem érthetö az íràso. Probàlom jól írni
2023. ápr. 27. 06:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Igen, emberek meghalnak, és itt marad a lelkük tányérokat törögetni...
2023. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Valaki alvajáró és éhes a családban.
2023. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, de ha szellemjáras van, akkor rakd az összes tányért a sezlonyba, ott tuti nem lesz baj.
2023. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Sezlony :D. Miből gondolod, hogy nem csak nálatok standard alkatrész?


Különben is életszerűtlen lépés.

2023. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%

nem tudom biztosan megmondani, hogy van-e szellem a házadban, mert a paranormális jelenségek magyarázatát általában nem lehet tudományosan bizonyítani vagy cáfolni. Azonban, vannak ésszerűbb magyarázatok is az általad említett furcsa jelenségekre.


Az első esetben, hogy eltűnnek tárgyaid, ez lehet egyszerűen emlékezeti zavar vagy figyelmetlenség. Az agyunknak van egy korlátozott kapacitása arra, hogy dolgokat észben tartsunk, és a figyelmünk sokszor elterelődik más dologra, amikor valamit leteszünk valahova. Ezért előfordulhat, hogy azt hisszük, hogy az egyik helyen tettük le valamit, de valójában máshol van.


A második esetben, hogy a melegszendvics a földre esett, lehet, hogy valaki véletlenül hozzáért, vagy egy állat megpróbálta megragadni, ami miatt a tányér leesett. Azt is meg kell fontolni, hogy a tányér nem volt stabilan elhelyezve, vagy egyenlőtlenül volt elosztva a súly a melegszendvics és a tányér között, ami miatt könnyen leesett.


Általánosságban, az ilyen furcsa jelenségek sokszor magyarázhatóak logikus okokkal, és nem feltétlenül szükséges azonnal a paranormálisra gondolni. Ha azonban továbbra is aggódsz, érdemes lehet beszélni egy helyi szakemberrel, például egy paranormális jelenségekkel foglalkozó szakemberrel vagy egy lakberendezővel, hogy segítsenek megtalálni a lehetséges magyarázatokat.

2023. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem teljesen életszerű.

Ha lerakom a félhomálymérő mellé a tányérokat, akkor tutira nem fognak összetörni.


Na mi van szkeptikuskám? Hmm?

2023. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Érzek nálatok általánosan ott lévő jelenést, igen.
2023. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Itt jelenleg 14óra 24van. Én nem magyarórszàgon lakom .. Nem csak ez a tànyéros dolog történt. Volt olyan hogy alra keltem fel hogy valaki becsapta a szoba ajtómat. Màr beszéltünk egy pappal akinek szószerint mindent elmondtunk. Hólnap jön felszenteli a hàzat. Sajnos ez nem vicc nem szórakozàs. 5csalàd lakott ebben a hàzban elötünk anya felvette a tulajal a kapcsolatot Meg kérdezni kik laktak itt elötünk és mondta a tulaj hogy mivagyunk a y.csalàd aki beköltözik. Most próbàljuk felvenni azzokal a kapcsolatot akik itt laktak.
2023. ápr. 29. 20:31
 9/16 A kérdező kommentje:
A tànyér sehogy NEm eshetet le magàtól. Az kizàrt nem a szélére tetem. Szóval esélye sem lett volna le esnie..
2023. ápr. 29. 20:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne itt erőlködj, hanem a toaletten bro.
2023. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!