Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 6-os személyes évemben...

A 6-os személyes évemben járok, ebben az évben biztosan megtalálom az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a 6-os személyes évben mindenki TUTIRA megtalálja a nagy Ő-jét. Ti erről mit tudtok, van erről valakinek tapasztalata, vagy szakértője valaki a témának? Kell ehhez tenni valamit, mármint azon túl, hogy eljárogatok ide-oda, nyitott vagyok, és nem otthon gubbasztok? Nagyon szeretném már megtalálni a másik felem. (26/L)

2014. máj. 24. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ha ez valóban működne, mindenki használná és ki lehetne mutatni, hogy működik. Sajnos ez is csak ezo-blabla.


Ahelyett, hogy ilyen felesleges dolgokkal töltöd az időd, inkább tegyél magadért és azért, hogy megtaláld a másik feled.

Nem beszólni akartam ezzel, csak szerintem nem célszerű csodára várni.

2014. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A másik felüket csak nagyon kevesen találják meg.

általában azt vonzod akivel a problémáidat tudod orvosolni.

2014. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2: "A másik felüket csak nagyon kevesen találják meg. "


ez olyan mintha mindenkinek születése előtt meglenne a másik fele, aki csak egy adott személy lenne, és egy nagy játékban elkezdik keresni egymást, na ez nem így működik


"általában azt vonzod akivel a problémáidat tudod orvosolni."


vagy azt aki a spirituális fejlődésedhez a legjobban hozzá tud járulni, adott esetben egy jó nagy adag problémával és fentről nézik , hogy hogyan oldod meg


vagy azt, akit a szellemi vezetőddel leszületésed előtt megbeszéltetek párnak :)


sokféle spirituális és/vagy ezoterikus irány van

2014. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#kérdező: "Úgy tudom, hogy a 6-os személyes évben mindenki TUTIRA megtalálja a nagy Ő-jét."


szerinted mindenkinek van nagy ő-je?


szerinted van olyan hogy 6-os személyes év?

és ez mibül jön ki?

szerinted a számmisztika nem kitaláció?

szerinted a számmisztikát valaki valaha is bizonyította, vizsgálta, elismerte?

szerinted a számmisztika eredete ismert?

2014. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mostani statisztikám szerint 66%-ban jelölik a felhasználók a válaszaimat hasznosnak. (Pedig 95%-ban hasznosak). AKkor most én is a 6-os személyes évemben járok?


vagy személyes hónapomban?


ez mit jelenthet?

2014. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hm... az utolsó két válaszra reagálnék, hogy nyilván nem én találtam ki, hogy tutira így lesz, ezért is kérdeztem rá, különben nem tettem volna. a kíváncsiság hajtott, hogy ki mit hallott/tapasztalt ezzel kapcsolatban. a kérdéseidre nem tudom a választ :)

a többieknek meg köszi!

2014. máj. 25. 15:02
 7/10 A kérdező kommentje:
illetve 1-re tudom. ezt úgy lehet kiszámolni, hogy a születési dátumodat veszed alapul, mondjuk 1988.02.03. ez azt jelenti, h idén februárban lett ez a fiktív személy 26 éves, tehát akkor lépett a következő személyes évébe, amit az évszám kicserélésével tudunk kiszámolni, azaz: 2014.02.03-at vesszük alapul. egyszerűen csak össze kell adni a számokat, míg egyjegyű számot nem kapunk, a példánál az eredmény 3. Nekem meg 6 jön ki ugyanezzel a módszerrel. Ennyi :)
2014. máj. 25. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan, nincs hogy tutira. De olyan igen, hogy ez az év valóban nagyon kedvező a szerelemre! Ebben az évben (számodra) az érzelmeké lesz a főszerep..... De ez még korántsem jelenti azt, hogy tutira megtalálod az igazit!
2014. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy személyes év meg személyes mágikus szám.

Az aktuális dátumból meg valaki születési dátumából tetszőleges szabályok szerint bármilyen másik számot meg lehetne határozni, és ahhoz hozzárendelni különféle babonaságokat.


Mi ennek az egésznek az eredete?


Ki fektette le ennek a babonaságnak a szabályait?


Valaki íróasztal mögött, hasraütésszerűen megalkotta?

2014. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek köszönöm, ez így már hihetőbb :)


utolsó: ezt én is nagyon szeretném tudni, akkor kevésbé lennék szkeptikus :)

2014. máj. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!