Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalhatok már az életben...

Tapasztalhatok már az életben paranormális élményeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmesélnétek?

#paranormális #Szellem,szellemek
2023. máj. 7. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
igen
2023. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Nem igazán, de nem is szeretnék… azonnal szívrohamot is kapnék 😳😳
2023. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
igen, durván pl ültem ágyon és elment a villany-legalábbis azt hittem. De a villanykapcsoló le volt kapcsolva, magától lekapcsolódott! Mosogatóból kirepült a pohár. Senki nem volt ott ezeknél.
2023. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Többször is.
2023. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap voltam egy spirtuális rendezvényen és pàr előadóval igen rezonàltam..


Volt egy autista gyerek anyukàja aki a fia révén kezdett làtni.. beszélt némulásról ami az én életemben is volt-azt hittem nem fogok tudni majd beszélni..


Aztàn volt hogy homàlyos volt a làtàsom-de visszajött hisz sasszemnek hivnak..a hallàsom is fura lett..

Aztàn làttam dupla zöld fényoszlopot, rezegtem alulról majd a fejemnél ment ki, àlmodtam szànsorokkal kodokkal a 618vokt az enyém..csatornàzok sokszor kihallom olvasom ami nekem szól..van hogy vmit kérdezek miért és kapom rà a vàlaszt..alulról làbtól jótt fel vmi remegés zenékre stb.homlokom zsibbadt fülem zugott làtàsom homàlyos volt jöttek a vàlaszok földelni horgonyozni kell ..talàltam is a mhelyemen egy horgony logot (fürdőruháról)kaptam a jeleket de régen nem akartam làtni mert féltem hogy megnémulok vagy hogy begolyoztam..

Van mikor olyan erős volt az érzés mint aki be volt drogozva olyan szépnek làttam mindent és olyan màs volt a szivem..olyan flow érzés szeretnék ujból abba lenni .. (de most megint elmult mert aki elinditotta bennem a folyamatot -talàn lélektàrs-ha ràkérdeztem ő is tapasztal e ilyet hallgat pedig ha màsnak mondanék ilyet azt irta volna "te bolond vagy"de vàlaszok nélkül hagy ..egy idézetet vàgott csak hozzàm halgassak a megérzéseimre.. de mivel megint átvertnek éreztem magam elmultak ezek az erős jeleim erös szeretet érzés :( megint meghalt a reményem..


A talàlkozom viszont volt ujbol kis szivcsakra erős érzetem mikor màsok meséltek az àtélt megtapasztalt dolgaikról..


Azért lenne jó itt is olvasni ilyeneket ..de csak széttrollkodàs van..


Egy helyen 2012ben itt okvastam hogy vki uvyanigy rezgett és hallotta és érezte a rezgést a testében és a fején távozott (talàn kundallini passz vagy öngyogyulàs)


Voltam reikarnàcion de semmit se làttam -pedig annyira hittem hogy vàlaszt kapok honnan ismerhettem a "lélektàrsam"

De nem adom fel most lehet elmegyek egy hipnozisosra hàtha ugy sikerül

2023. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen ilyen hangszorok alatt ha elmegyek a boltokba berezonàl..néha pislàkolnak a làmpàk utcai vilàgitàs lekapcsol majd hàtranézek miutàn elhaladtam meg visszakapcsol..kipakolom a mosogépet nyitva az ajtó szedem ki a ruhàkat és beindul a gép nyitott ajtoval-én meg hizom ki az àramból a kàbelt😲 de ezek aprósàgok a rezgésem meg a zöld fényoszlopok meg a fàból kiszàlló füst vagy köd vagy passz mire 😲
2023. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, inkább csak meditálj. Jók az alapjaid, majd jönnek az emlékek "maguktól" felesleges erőltetni.
2023. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

10éve tart vmilyen szinten szeretnék tovàbblépni vagy elengedni vagy megtudni min kell magamon dolgoznom..


De annyi a "kokler"hogy sokszor azt mondom felesleges pénzkidobàs amit csinàlok..hisz eddig is magàtól jöttek ezek az érzések pedig dosem voktam spiri meg nem jogàztam meg semmi..de ez az egy ember elinditotta bennem majd magamrahagyott..néha ugy éreztem mindog ott van néha meg hogy csak "kihasznàlt"..

A kettősség ami bennem van .. hisz a való életben mint baràt sem kommunikàl velem..

2023. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Lehetlen történések sorozatát amik mégis megtörténtek
2023. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem nagyon tudok meditàlni..néha elmegyek ikyen csoportosra de az nem az igazi..otthon àlltalàban bealszok rajta sőttegnap a csoportosan is :D mondtàk eki nem tud annyira egyenes hàttal ülni le is feküdhet..annyira eltudok lenni a vezetett meditàcioba hogy bealszok :D

Nekem ez nem igazàn megy ..igy voltam a reikarnàcios utazàsban is..majdnem bealudtam aztàn meg én nem làttam semmit ..


Pedig egyszer amikor az angyali szàm jött és màr nem aludtam nyitva volt a dzemem hallottam pàr szot a "görög korhàz"erre emlékszek a màsikat nem is értettem mi az a szo totàl ismeretlen volt.. lehet ez is elöző életemhez füzödhet??nem aludtam nem alvàsparalizis volt hallottam pàr szót..

2023. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!