Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lehet, tudni, ha...

Honnan lehet, tudni, ha valakinek vannak médiumi képességei?

Figyelt kérdés
Mik az első jelek?
2010. okt. 10. 16:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%
Mindenkinek vannak csak figyelnie kell rá, megértenie magát és tapasztalnia.
2010. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tárgyakat tudsz mozgatni az elméddel, vagy belelátsz mások gondolataiba, vagy áramot tudsz fejleszteni a testedből, vagy ki tudsz nyomni az öklödből 3 darab adamantium karmot... De általába azzal kezdődik, hogy azt képzeled látod mások jövőjét, és olyankor mindig transzba esel...


OFF: Ha nem lennének ilyen filmek akkor senki se hinné hogy különleges képességei vannak, csak a sok xar hatására rájövünk hogy a mi életünk mennyire kiszámítható és ezért akarunk mi is magunknak mindenféle dolgot amivel kitűnhetünk a szürke tömegből...

2010. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elkezd furcsa akcentussal beszélni (mukodj), majd sorozatot készítenek róla.
2010. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

haha -.-"

normális választ várok. nem a poénhoz írtam ki

2010. okt. 11. 16:01
 5/11 oszitimy ***** válasza:
Az elsö amiböl ezt tudhatod,ha valakinek mindkét tenyerében egy M-betü rajzolodikki,hézag és rések nélkül.Ez nem vicc,nekem két olyan ismerösömis van akinek van a tenyerébe és igenis.észlelik ,és spontán mondanak olyan dolgokat, amik bekövetkeznek és ,igazak!
2010. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jólvan

örülök neki !

nem érdekelnek a hülyeségek meg a hülye kitalált ötleteid !!

2010. okt. 12. 14:31
 7/11 anonim válasza:
Valamilyen formában biztosan mutatkozni fog, csak még nem tudod melyik téren. Ismerőseimnek vannak különböző képeségük és ezek nem hülyeségek.
2010. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na végre egy jó válasz.ja vagy ha jönnek a megérzések meg a hangok :D nem?:)
2010. okt. 12. 17:13
 9/11 oszitimy ***** válasza:

Figyelj csak ide!

Amit irtam nem hülyesség,egy.

Kettö mindenkinek van olyan adotsága,amivel megérez dolgokat,de szerintem te rosszul kérdeztél,mert a a igazi médiumok nem csak hangokat halanak,hanem tényleges dolgokat látnak,ja és a szellem világotis beleérve.De tudod mit ne kérdezösködj, inkább néz utána magad, a könyves boltok tele vannak ilyen dolgokkal.

2010. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenkinek vannak csak nem mindenki használja mert nem érdekli, vagy éppen nem képes rá , hogy lássa/tudja milyen képességei vannak, mert .mit tudom én mi miatt.
2010. okt. 13. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!