Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rájöttem mivan a halál után?

Rájöttem mivan a halál után?

Figyelt kérdés

Szellemek leteznek. Rengeteg joule mero kimutatja, es az emberek egy energiacsomagok, ezert van szivveresed hiszen a szivveres egy rezgomozgas amelynek biztositasahoz kell energia. Ha meghalsz ez az energia kikerul a szervezetbol es statikus energiava valt. Az agyak elektromos kisulesei statikus energiak... Tehat szellemkent maganyos leszel, nem vesz téged senki sem eszre. Mozogni te fogsz tudni, hiszen az energia egyhelyben marad, amúgy sem tudnál de van kezed, lábad, emiatt tudsz. Halottkent ezeket nem fogod tudni iranyitani.

Te halottkent erzed a hullamokat (feny, hang)de te ezekre nem tudsz hatast gyakorolni.



2023. máj. 28. 00:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Azt eltaláltad, hogy a halál után egy energialény marad az emberből, viszont, az a másik világ, ahová kerül, ott nincs se fény, se hang, se semmi, semmi.
2023. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan át lehet ezt a kérdést rakni az "ezotéria" kategóriába!
2023. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem teszem at, mert ez fizika és szeretnék ennek tükrében választ kérni
2023. máj. 28. 00:27
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Értem. Akkor az a helyzet, hogy nem vagy tisztában ennek a tudományágnak az alapjaival sem. Ezt a kérdésed magyarázatául szolgáló kategorikus kijelentéseid alapján ítéltem meg.


Szellemek pedig nem léteznek, csak maximum metaforikus értelemben, vagy az intelligens létformák (ember, fejlett mesterséges intelligencia, stb.) tudatállapota értelmében.

2023. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésedre a pontos tudományos válasz:

Nem jöttél rá, hogy mi van a halál után.

2023. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ez baromság. Rengeteg joule mérő berendezes kimututta, ahol meghaltak az emberek ott nagyobb energiát tudtak kimutatni, és kommunikálni is tudtak a szellemekkel. (Paxel videója)

De azt nem értem, hogy hogy? Hiszen a hanggal kommunikáltak, a hangnak van energiája, hangerősségtől függően.

Aztán ő Joule mérőt kiakasztotta, mármint a "szellem". Vagyis az ő hanghullámai nem terjednek tova, de az energiái igen?


Plank azt mondja hogy az energia nem folytonos hanem adagos. (E=h*f)

Azt mondják hogy 21grammal lesz kevesebb az ember halála után. Ezt léleknek mondják.

De minden biológiai folyamatunkhoz kell energia, és az energia megmaradás miatt nem veszhet ez el.

2023. máj. 28. 00:44
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
#7 (00:45) - akkor már nyomjál egy zöldet a jelenleg nullára lepontozott 00:25-ös válaszomra - úgy illik!
2023. máj. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudnátok mi van a halál után akkor most harcolnatok.
2023. máj. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Számtalan joule mérő kimutatta, hogy van benned egy energiacsomag, egy ceruzaelem formájú energiacsomag, a készülékben ami épp rezgőmozgást végez a végbeledben.

Ettől rájöttél, hogy mi van az agyhalál után. Hát sajnos pont ez, amit itt össze-vissza írogatsz, töki.

2023. máj. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

Ez olyan, mintha azt néznéd mi van 1 után és azt mondanád, hogy 1,1.

Na és a többi? A 2? Egészen 9ig?


Amúgy jó amit írsz nagyjából. Bár a rezonancia különbségeket ajánlom vizsgálatodra, mint a hang oktávait.

Egyébként én a mostani tudásomig még annó a fizika útján jutottam el, és bölcsként írom, hogy lényegileg bőven, de amúgy is nagy részt helyes amit írsz.

2023. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!