Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet jelnek tekinteni?

Mit lehet jelnek tekinteni?

Figyelt kérdés
Tetszik vki,nagyon sokszor felbukkan a neve(ritka a neve,vagy a beceneve,lehet ezt már annak venni?
2010. okt. 11. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Majd ha az oviból hazafele menet kigyullad melletted egy csipkeborok, és 3 szólamban énekli a szerelmed nevét, na azt már jelnek veheted....
2010. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csipkebokor xD
2010. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


A jel ebben az esetben kétértelmű lehet és kicsit megtévesztő.


Álatlában az amire vágyunk ami mozgatja az aktuális gondolatinak előtérbe kerül ,az ezzel kapcsolatos dolgokat jobban észreveszük s képesek vayunk esetleg nem odailőket is úgy formálni csűrni csavarni hogy az mégis csak alátámassza az elképzelésünket.


Esetedben ha ezek neked szólnak valószínűleg csak a fentiek igazolódnak s arra hívják fel a figyelmed hogy te érdeklődsz az adott személy iránt. tehát ez neked jel a saját tudatalattidtól a tudatos ráhatásával.


Jel csak nem kívülről hanem belűlről. Érdemes lehet rá figyelni. ;)

2010. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen...csak egyre töbször látom,hallom ezeket és már kíváncsi voltam....mondjuk bejön a pasi,szóval...majd kiderül:)
2010. okt. 13. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem jel csak figyelsz rá

pl nekem most nagyon tetszik egy autó és mindenhol olyat látok eddig meg nem láttam olyat vagyis ritkán szal sztem csak figyelsz rá és azért

2010. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!