Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak olyan oldalak, ahol...

Vannak olyan oldalak, ahol nyilvántartják a magyarországról érkezett UFO jelentéseket, és megis lehet tekinteni öket?

Figyelt kérdés
Lehetöleg linket is küldjetek.
2011. júl. 13. 19:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval nincsenek... :(
2011. júl. 13. 22:18
 2/7 17. ***** válasza:

Hivatalosan nem tekintheted meg.


[link]

2011. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem teljesen olyan,mint amilyet te akarsz,de hasonló:

[link]

Ja és Magyarország nagybetű?

2011. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs,azt akartam írni,hogy Magyarország nagybetű.Kérdőjel nélkül.
2011. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is ez is valami. De azért egy kicsit meglepödtem hogy még egy kis civil szervezet sem vezet egy amolyan "összedobott nyilvántartást".
2011. júl. 14. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A Ryufor alapítványának oldalán láttam még régebben az archívumban, meg lehetett nézni az összes észlelést, amit jelentettek nekik az országunk bármely pontjáról, sok évre visszamenőleg. De most már nem lehet csak úgy megnézni őket, kivéve, ha támogatod az alapítványukat. -.- Fene a pofájukat. :D
2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bromkrezol ***** válasza:
Igen, vannak, csak az a gond, hogy ezeket a Hold árnyékos oldalán tartják (biztonsági okokból), viszont érdeklődés esetén az ufók szívesen betekintést nyújtanak, Ököritófülpös mellett van a leszállópályájuk, ott kell jelentkezni.
2011. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!