Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a világot...

Tényleg igaz, hogy a világot gyíkemberek irányítják?

Figyelt kérdés
Az amerikaiaknak pl. a 4%-a hisz ebben.
2023. jún. 6. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a laposföld hívők többen vannak.
2023. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

1

Mint te

2023. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
19%

Nem.


A ráknépség találta ki, hogy eltereljék magukrol a figyelmet, amit a South parkosok rájuk vontak.

2023. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

#21:02

Mint én mi? Mesélj xD

2023. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Igen igaz. A gyíkemberek az USA-n keresztül próbálják irányítani a világot. Elég abba belenézni, hogy hogyan is ilyen gazdag az USA? Az egész világgazdaságot ők pénzelik és aki nem áll a gyíkemberek szolgálatába azt gazdasági manipulációk alá veszik. A Mars felszíne alatt élnek a gyíkemberek és onnan adnak az amerikaiaknak titkos érceket amikkel fejlett haditechnológiára tesznek szert és manipulálják a gazdaságot.

Manapság az igazság pártja inkább keleten helyezkedik el. Ők a normális világ, akik nem akarják azokat a gyíkemberi ideológiákat elfogadni, hogy transzneműek léteznek mint a hüllőknél, és ezeket el kell fogadni. A liberálfasiszta gyíkemberek hamarosan eljönnek a földre, hogy elpusztítsák azt, aki nem az ő szolgálatukban van, és ezért össze kéne fognia az egész világnak. Ha ez nem történik meg, akkor az embereket szolgasorba fogják mint mi az állatokat és a lelkünkből fognak táplálkozni, ha nem hódolunk be nekik.

Hogy honnan szedtem ezt a sok információt? Pont a seggemből rántottam ki és szakértő lettem a reptiliántudományban. Ennyire léteznek a gyíkemberek.

2023. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
12%

5

Téged is lepontoztalak!

2023. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
28%
Ki tudja de bidé szereti a gyerekeket!
2023. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
26%
Igen,igaz! Hiszen a neoliberális elit irányít az usaban és a kovetőik is "gyík" emberek!
2023. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
6 - Bibibi én meg téged!
2023. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Igazából békaemberek.
2023. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!