Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hihetetlen magazin akik azt...

A Hihetetlen magazin akik azt terjesztik, hogy repülőgépeket vezető gyikemberek permezetik méreggel a lakosságot, mióta lett fideszes beállítottságú?

Figyelt kérdés
Ja, még egy időben azt is terjesztették, hogy Obama alakváltó űrlény.
2017. szept. 17. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

igen


amíg progresszív, független baloldali beállítottságú volt, csak szín igaz ezós sztorikról számolt be


aztán jött a szokásos fideszes hazugsággyár

2017. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy számot olvastam el tőlük, amiben a migránsokról volt szó. Az egy korrekt cikk volt. Olvastam a migrációról és az integráció kudarcairól elég sok komoly írást, és nagyjából ezeket vette át a Hihetetlen is. A többi cikkük pedig hülyeség volt.
2017. szept. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ők már azelőtt Sorost hibáztatták a migránsválságért, hogy a Fideszes tolvajbanda elkezdte volna bűnbaknak használni.
2017. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pro Patria ***** válasza:
Ez nekem új. A gyíkemberek és az alakváltó űrlények mitől lettek "fideszes" dolgok?
2017. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!