Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki hisz a...

Van itt olyan, aki hisz a babonákban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolom páran hisznek a babonákban. Édesanyám említette párszor, hogy ha elrepül valaki felett a gólya akkor terhes lesz vagy gyermeket jelent. Ki mennyire hisz ebben? Az elmúlt 2 hónapban annyi gólya elrepült már, és kissé aggódom, hogy mennyire válik valóra. Én is hiszem a babonákban. Volt már valaki akinek bejött?

2023. jún. 15. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet benne valami, ugye télire a gólyák Afrikába repülnek, az afrikai családokban meg van 10-15 gyerek is...
2023. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyukámnak mindig bevált ha elrepült felette a gólya, de én azóta nem teszteltem pozitívat se és tudtommal semmi olyan nem történt amiért aggódnom kellene. Remélem tényleg csak babona😀
2023. jún. 15. 08:09
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia 2 éve nyáron 7db gólya keringett a hazunk felett. Nem lettek ikreim és még terhes se lettem!
2023. jún. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Előző,

persze, hiszen férfi vagy :DDD

2023. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja tényleg nem kevés gólya elrepült felettem, de eddig nem vettem észre magamon semmit, ami terhességre utalna.
2023. jún. 15. 08:28
 6/8 anonim válasza:
100%
Már értem, miért nem lettem terhes a téli hónapokban... Azonban március végén már voltak gólyák és lám, terhes is vagyok. Mondjuk én azt gondolom a férjem részvétele többet számított.. :D
2023. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Én valamennyire igen, pedig közben spirituális vagyok és aszerint nem szabadna. Például a fekete macskáktól félek, társasággal oszlopot nem engedek be közénk, a só kiborulása pedig mindig bejön. Viszont a spiritualitás szerint ezek csak negatív öngerjesztések.


34/F

2023. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Haat a golyasban nem igen..

Itt a gólyafeszek a hazunk mellett mar jo par eve..,es csak ket gyerekem van,szoval ..

2023. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!