Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hisztek az új évi babonákba?...

Hisztek az új évi babonákba? Vagy van valami tapasztalatotok, hogy valamit megtettetek, és hatással lett az évetekre?

Figyelt kérdés

Pl sírtatok szomorkodtatok elsején, és az egész évetek rossz lett?

Vagy ellenpélda vagy akármi? :)


2021. jan. 1. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. Mivel írtam naplót tavaly és egyáltalán nem úgy alakult az évem, ahogy az első napom, így hülyeségnek tartom. Maximum just for fun csinálják az emberek.
2021. jan. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ami biztos azert csak megettem egy tal lencset :)
2021. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megtartom őket, amúgy nem vagyok babonás, csak ilyenkor szilveszterkor-újévkor és születésnapon-névnapon figyelek oda az ilyen népi hiedelmekre. :-) Persze tudom, hogy nem 1000%-ban biztos, hogy beválik, de azért eddig minden évben betartottam őket. Ettem, lencsét, malacot, édeset, próbáltam különösen odafigyelni, hogy semmit ne verjek le vagy törje össze, éjszaka és hajnalban (mert már majdnem, sőt, reggelig fent voltam és csak utána aludtam egy keveset) sok kabarét néztem, hogy nevessek, mulattam, éjszaka megfordítottam a párnámat, nem ettem baromfit, meg halat, de azért, nem vagyok annyira babonás, hogy az egész napom, a néphiedelmek irányítsák. Ez amolyan, remélem, biztos, ami biztos sztori. :-))
2021. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok!

Lehagytam, hogy B.Ú.É.K mindenkinek! Boldog új évet! :-)

2021. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!