Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy kicsit bonyolult...

Ez egy kicsit bonyolult lesz... Szóval van egy lány, akinek, úgy érzem, "érzem az érzéseit", és erre több bizonyíték is van - tegnap viszont olyat éreztem, amit nem nagyon szoktam, szerintetek ez miért volt?

Figyelt kérdés

Dióhéjban, gyakran, mikor rám gondol, vagy "hív engem", fura érzés önt el, valahogy érzem, hogy "értem nyúl", keres, szavak nélkül. Általában ez egy kellemesebb, már-már részegítő érzés...


Viszont tegnap egy jéghideg, mindent elborító, lehúzó érzésem volt, aludnom is kellett... Vajon ez mitől lehetett?


Tudom, zavaros.


2023. jún. 20. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most zavaros napok vannak, lehet kicsit átfordult, zavart.
2023. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem kerested, lehet hogy most kissé elhidegült. Érdemes lenne érdeklődnöd felőle. Lehet más baja is. Lehet hogy nincs jól.
2023. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az empatára keress rá..Nyitva van egy ajtód..aki pedig ennyire szenzitív arra más emberek,entitások és energiák is beköszönnek...Jó lenne ezt vagy irányítani,vagy felszámolni..
2023. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jav: "ahhoz"
2023. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!