Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ő segíti az utam?

Ő segíti az utam?

Figyelt kérdés

Édesapám 15 éve hagyott itt, 16 éves voltam. Nehéz gyászfeldolgozásban szenvedtem pár évig halála után. Majd pár év múlva családot alapítottam, viszont az elmúlt évek borzalmasan alakultak mára már elváltam. Az elmúlt egy év borzalmas Nehéz volt számomra szinte ott tartottam hogy feladom az egész életem mert ezt a fajdalmat és stresszt nem bírom elviselni. Nagyon gyakran kimegyek a temetőbe... amit sajnos ritkán tettem a házasságom alatt. Ha elpanaszolom örömöm, bánatom akkor megkönnyebbül a lelkem és ez erőt ad.

A konkrét kérdésem ezzel kapcsolatban...

Létezik, hogy apukám az őrangyalom? Sokszor tettem fel a kérdést a sírjára borulva, hogy mi tévő legyek. Adjon egy jelet, s valamiért mikor ugyéreztem később hogy ő küldte a jelet, mindig úgy döntöttem hogy az nekem jó volt. Szerintetek jól látom? Ő terel helyes útra? Vagy mindez csak egy véletlen? Szeretnék hinni benne. Ha másért sem legalább azért, hogy legyen bátorságom tovább élni és elhinni vannak még csodák!



2023. jún. 24. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2023. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Elmondod, hogy borzalmas volt az időszak, elváltál, meg akartál halni, szerinted annyira segít bárki is fentről?


Ha segítene, nem, hogy pont könnyű jó életed lenne mindenben?

2023. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen. Valóban könnyűnek kellene lennie. De valahol olvastam hogy azért jön a sok nehézség azért kell hogy átéljük, hogy majd sokkal jobban ertékeljük a kapott jót. Tehát leckéztet az élet. Edz és erőssé tesz! Nem így van?
2023. jún. 24. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha szereted az ilyen szabópéteres semmitmondó bullshit életigazságokat...
2023. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Tehát ha jól alakul az életed, akkor azért van, mert az őrangyalod jó irányt mutatott.

Ha rosszul, akkor meg az őrangyalod direkt vitt bele a rosszba, hogy tanulj belőle.


Nekem így az őrangyal koncepció kissé redundánsnak tűnik. Mentorként persze gondolhatsz édesapádra, ld. NLP.

2023. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%

Nézem. Nem. De ettől még vannak csodák, sőt csak csoda van. De attól még, hogy nem ő pont, akit személyesen ismertél, más testvéreink segítenek és édesapád is segítene ha nem lennének neki is dolgai.

Amit érzel, főleg saját megerősítés, és a melletted lévő téged szolgálók segítségének egyvelege, de ismétlem főleg a sajátod, amit magadnak tanítottál, szóval legyél büszke!

2023. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!