Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Találkoztál valaha valódi...

Találkoztál valaha valódi spirituális mesterrel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 24. 23:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi, hogy a kérdezőnek mit jelent ez, hogy valaki spirituális mester. Mert oké, hogy mindenkinek mást, de ő tette fel a kérdést.
2023. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
#11 inkább csak a válaszadók szubjektív véleményére lennék kíváncsi, hogy saját meglátásuk szerint találkoztak-e spirituális mesterrel. Az most nem számít én mit gondolok vagy kit tekintek spirituális mesternek.
2023. jún. 25. 18:30
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2023. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#12

Te feltettél egy kérdő-eldöntendő kérdést, amire igen/nem a válasz.


Aztán mire mész azzal, ha senki nem írja le, hogy szerintük mi egy spirituális mester.


Nah ezt a kérdést is felesleges volt feltenni.

2023. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14 Ha számodra feleslegesnek tűnik ez a kérdés, semmi gond, lapozz tovább, van még bőven kérdés ami közül válogathatsz, biztosan találsz számodra megfelelőt. Nem kell még elolvasnod sem azt a kérdést amit feleslegesnek gondolsz, válaszolnod rá pedig főleg nem szükséges.
2023. jún. 26. 17:02
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#15

Szóval feltettél egy haszontalan és értelmetlen kérdést és még neked áll feljebb? XD

2023. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16 csak számodra haszontalan. De ha haszontalannak véled ezt a kérdést, ami természetesen a te döntésed, miért írsz hozzászólásokat? Nincs ennél jobb időtöltésed mint haszontalan kérdések alá kommentelni?
2023. jún. 26. 20:04
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem objektívan haszontalan.


Miért?

Elmondom, hogy mi fontos szerintem és megbeszélhetjük hogy szerinted ez mennyire valid.


Az kérdéseddel az a probléma, hogy hiába kérdezel, a legtöbb ember máshogy fogja interpretálni.


Első sorban a 'spirituális' szóval van gond.

Most félreteszem, hogy ez mennyire valótlan.

DE ahány ember, annyi jelentése van a spiritualitásnak.


A másik probléma onnan gyökerezik, hogy mi az a mester?

Te most arra gondolsz, hogy valaki aktívan gyakorolja (spiritualitás definícióját függ, hogy mit és hogyan).


Kérdésed két ismeretlenes matematikai probléma a négyzeten.



Esetleg azt szeretnéd tudni, hogy ezeket az embereket hogyan lehet felismerni?

Vagy azt szeretnéd tudni, hogy milyen bölcsességet tudnak adni?

Vagy tanítót keresel?

2023. jún. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Laylah ***** válasza:
100%
Pont ezért kérdeztem, hogy mit tekint a kérdező spirituális mesternek, amit az utolsó írt. Egyeseknek a spiritualitás a lelki fejlődést jelenti, másoknak az ezotériát, megint másoknak pedig újfent teljesen mást.
2023. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

"Neked mit jelent a spirituális mester? Nekem azt, hogy tud olyan érzékszerven feletti érzékkel segíteni, amit szeretnék. például a páromnál megakadályozni, hogy csak azért szakítson, mert kapott egy külföldi munkát."


Ezt a privát üzenetet kaptam. Na ezért értelmetlen a kérdés. A gyerekek szoktak így gondolkodni Istenről.

2023. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!