Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Numerológus tudna segíteni...

Numerológus tudna segíteni abban, hogy megtudjam, hogy mire születtem meg és mi az én emberi létezésem értelme?!

Figyelt kérdés

Már nagyon régen régóta foglalkoztat ez a kérdés!?

Most vagy az asztrológia,ezotéria,számmisztika szakága ez vagy tudom is én, hogy mié!?



2023. jún. 28. 21:25
1 2
 1/16 hosszúhajú ***** válasza:
48%
persze. számmisztikából is. de akár te is vehetsz számmisztika könyvet, kölcsönözhetsz, alap dolgokat ki tudsz számolni - párat kiolvastam. ez ezotéria polcon keresd a könyvtárban, oda tartozik az asztrológia is.
2023. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De itt az interneten a világhálón magamtól a weben át azon keresztül is ingyenesen online találok valamit!?
2023. jún. 28. 21:49
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Hogy törleszd a karmad ha rossz vagy elvezd ha jó
2023. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogy törlesszem?!
2023. jún. 28. 21:54
 5/16 hosszúhajú ***** válasza:
100%
nterneten nem tudok konkrétat mondani, mert én könyvpárti vagyok. de biztos van, keress rá számiszitka tanfolyam onlne.. vagy hasonló. jaj hogy törlessz... nem így kezdünk. megtanulod a számok jelentését, a sorsszám, küldetésszám kiszámolását, szívszámot, stb ( 8 éves korú matek.) egyik megmutatja mi a feladatod, másik a belső személyiséged, megint más hogy milyen területek illenek hozzád... ezt a karmatörlesztést felejtsd el, kiragadott egy mondatot. a számmisztika nem a törlesztésről szól, hanem hogy megismerd magad. én már megértetem miért szeretem a magányt miért olyan jók a megérzéseim..
2023. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

szerintem semmire sem jó a számisztika vagy a numerológia vagy horoszkóp


csináld azt amit szeretnél és ki tudsz teljesedni

2023. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igazából igazándiból valójában sohasem tudtam hogy mert miért és minek maradtam életben napjainkig!!!

Mér nem vitt el a nyavaja,vagy nyavaják egyszer és mindenkorra végre valahára!!!

Egyáltalán minek születtem meg azt sem tudom erre,ezekre a kérdésekre keresem a választ itt még emberi életemben amíg csak élek és meg nem halok.

2023. jún. 28. 22:08
 8/16 hosszúhajú ***** válasza:
53%
6. arra jó hogy megértsd magad. miért vagy olyan, amilyen hogy hogy nem tudsz másmilyen lenni? miért van az hogy egy bizonyos úton akarsz menni de mindig közbejön valami. miért terel másfele az élet. talán mert más az életfeladatot. kézzel lábbal akarsz valamit, de nem sikerül, mert kiderül, nem arra van dolgod, az energiádat és idődet spórolod meg ha erre rájössz.
2023. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4 ohh törleszti ő magának ne aggódj

Neked csak meg kell élned a rosszat

2023. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

Szóval mi is pontosan a numerológia, le tudnád vezetni egyszerűen?

2023. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!