Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki volt már alvajáró plz...

Aki volt már alvajáró plz írja le kommba h mit csinált (? )

Figyelt kérdés
Nekem van 1 durva tapasztalatom..én 3-4éves koromban kisétáltam az ajtón ,úgy hogy a lábfejem hátrafelenézett és húztam magam után..aztán csak néztem a semmibe és végig az ebédlőajtóig. Amikor felkeltem reggel a szüleim mesélték...kül azóta nyugtalanít az a pont ahova "elsétáltam" alva.. =/
2010. okt. 12. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem csak ezoteria, a kémiai altatók gyakori mellékhatása.

Sőt étel készítése sem ritka (ezt említi a betegtájékoztató is). Ébren kerülöm a konyhát, ellenben bealtatózva többször főzőcskéztem és zabáltam.

2010. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bementem apuék szobájába,ők már aludtak,és a falukon vannak képek a családtagokról...na én azt lepakoltam és visszaraktam kor szerinti sorrendbe :DDDD
2010. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én kb 5 éves lehettem,amikor kisétáltam a szobából,és elkezdtem üvöltözni.Azóta félek attól,nehogy megint elkezdődjön(szüleim párszor mondták hogy beszéltem alvásnál) mert parázok hogy mi van ha valami olyat mondok amit nem kéne(Meg*uglak,Szétb*szom a fosód stb.) :D
2010. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Néha kimegyek a konyhába és beszélek, mintha ülne ott valaki (de hajnali háromkor nem sűrűn...) :)

Volt egyszer hogy beálltam a zuhanyfülkébe és zuhanyzást mímeltem (mostam magam, de pizsiben). Anyám szedett ki.

Egyszer kinyitogattam az ablakokat, egyszer pedig kipakoltam az ékszeres dobozom tartalmát szép egyenes sorokba rendezve a szőnyegre.


25/L

2010. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
még régen bátyám kisétált anyuékhoz és megkérdezte, hogy megyünk a tescoba? mondta neki anyu, hogy megyünk, de menj vissza aludni..akkor még a közelünkben nem volt tesco :D másnap mesélte anyu neki, de nem emlékezett semmire :D
2010. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Én olyan 6-7 éves koromban rendszeresen kimászkáltam a konyhába,mindig elővettem valamit. Lábost,vagy fakanalat.Anyámék egyszer meg is ijedtek,mert beleöntöttem a tejet a lábosba,de levertem és nagyot csörömpölt. Ekkor kijöttek, hogy mi lehetett az a zaj és engem találtak ott ahogy tapicskolok a tejben,ami már szétfolyt az egész konyhában. Érdekes volt,mert arra már emlékszem,amikor anyuék kijöttek,de olyan hirtelen történt minden,meg arra is emlékszem, hogy apám a karjában vitt vissza a szobámba,de a többire meg nem.

L/20

2010. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
89%
Én beszélni szoktam alva, de egyszer fogtam magam és felmásztam a galériánkra majd le a növérem nézett nagyba, hogy mit csinálok, nem rég pedig megfogtam a takarom és átmentem vele a nappaliba aztán vissza mentem.
2010. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
atyaég :D nekem ez volt az első amiről tudok (fent) de folyamatosan beszélek meg ilyenek :))
2010. okt. 13. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómmal egy szobában aludtunk, ő már horkolt. Egyszer felült az ágyon:

-Ott.

-Mi van? -kérdem.

-Ott.

- Mi van ott?

- Ott fenn...

- Merre? Miről beszélsz?

- Ott nagyon magasan... Ott van... az... anyag!

És mutatott a plafonra. Én teli torkből elkezdtem röhögni, de ez nem zavarta, visszafeküdt, és aludt.


Meg én egyszer leszedtem nővérem Axl Rose poszterét a falról, ami az ágya fölött volt, mert fáztam, és avval akartam betakarózni. De felébredt, és megvert. :-/

2010. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
80%
Még 11 lehettem és a balatoni nyaralásunkon felkeltem az ágyból és négykézláb a szekrényhez és kinyitottam aztán elkezdtem üvöltözni hol a tej?:D aztán reggel anyumék mesélték el mit csináltam nagyon meglepődtem:D
2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!