Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen hihetetlen/furcsa/nehez...

Milyen hihetetlen/furcsa/nehezen magyarázható történetetek van?

Figyelt kérdés
akár családi legendákat, rémtörténetekwt is írjatok így estére

2023. jún. 29. 01:53
 1/9 anonim válasza:
41%
van bőven, de az fix, hogy egyet sem fogok ide leírni a sok primitívnek
2023. jún. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen ahogy az 1 irja.

Van egy par de nem irok egyet sem mert sok primitiv ember aki nevet,leoltogat.

2023. jún. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Generációk óta olyan mintha el lennénk keményen átkozva, én a 4. generációs nő vagyok akivel ugyanazok a rosszak történnek mint 3 női felmenőmmel

Véletlen? Aligha


Magyarázatot meg sehol nem találtam

2023. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A leghihetetlenebb számomra az, hogy ezen az oldalon rendszeresen olvasok nagyon merész állításokat vagy azzal, hogy "majd írok példát", aztán sosincs semmi, vagy éppen már eleve meg is magyarázzák, miért nem írnak semmit. És teszik ezt úgy, hogy a másik, szkeptikusabb oldalt állítják be hülyének teljes magabiztossággal.


Egyébként van élénk emlékem égen repülő tárgyról, ráadásul fényes nappal volt.

2023. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából nekem is vannak történeteim, de sosem merném azt állítani hogy ezek természetfeletti jelenségek, viszont nagyon furcsák
2023. jún. 29. 11:41
 6/9 A kérdező kommentje:
mikori az az emlék? hány éves voltál? hol történt?
2023. jún. 29. 11:41
 7/9 Grimfox ***** válasza:
72%

Először a kérdésre válaszolva: Elég sokféle dolog történt velem, de én figyelem az ilyesmi, és aktívan foglalkozok mágiával, ezért igyekszem az ilyesmit előidézni, van bőven történetem. Egy elég nyilvánvaló esetet írok példának. Van egy késem, aminek őzagancsból van a nyele. Egyszer számháborúztunk egy erdőben ismerősökkel, én meg gondoltam, miért ne vihetnék kést az erdőbe, még ha nem is használom. Na, egy nagy sprint során, jó 300 méteres futás után vettem észre, hogy elhagytam valahol a kést. Játék sztoj, mindenki nekiállt keresni a kést. Persze nem találtuk meg, a vágta útvonalát jópárszor végigpásztáztuk vagy hatan. Másnap visszamentem, mert nem hagyott nyugodni. Vittem lengyelpálcát(radiesztéziás eszköz), ingát, meg hasonlókat. Egyikkel se találtam meg. Ezt követően útmutatást kértem az erdőtől/erdei szellemektől, értelmezze ki-ki ahogy akarja. A vágta kiindulási pontjához kellett mennem, és onnan lengyelpálcán keresztül kértem útmutatást, de még 20-30 méterre voltam, amikor már éreztem az örömöt, hogy megtaláltam. Ahova a pálca mutatott, ott volt a kés. Esélytelen volt, hogy simán keresve megtaláljuk, mert a penge beleállt mélyen az avarba, és a nyél is csak részben lógott ki, és avarszínű volt, lévén őzagancs az anyaga. Nekem ez elég meggyőző volt. Főleg az érzés, mielőtt ténylegesen megláttam volna a kést.


3, a problémádra már a pszichológia is ismer elég jól feltérképezett magyarázatot. A magyarázatuk különösen igaz azonos nemű felmenők/utódok esetén. Egészen hihetetlen borzalmakat tud generálni egy ilyen generációkon keresztül öröklődő, sőt, halmozódó hibás berögződés. Ha tényleg te vagy a negyedik generáció a dologban, a te idődre ez már eléggé elharapódzhatott. Az én családomban férfiágon volt ilyen, de szerencsére az én, és öcséim generációjával megtört, mert édesanyám sikeresen ellensúlyozta édesapám magával hozott, és eléggé aktív berögződéseit. Mondjuk mi csak a harmadik generáció lettünk volna, ha minden igaz. A negyedik visszamenő generációról nem tudom, hogy megvoltak e ezek a gondjai. Az sem sokat segít, hogy apai nagyapai ágról indul a dolog, és csak fiúk születtek azóta a családban. Nagybátyámat(apám öccsét) senki se húzta ki belőle.

2023. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek számára nehezen magyarázható? Én könnyen magyarázok bármit, bárkinek.
2023. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 ettől a kommenttől nem lettem jobban

Nekem ezt pszichológiával már nem lehet megmagyarázni, sem az öröklött sors könyvvel, sem epigenetikával

Csak azzal hogy egy rendszer részei vagyunk és ez a karmának és szó szerint azért születtünk le hogy megéljük a rosszat

De ha nekem megszakadt akkor te szerencsés vagy és nem tudhatod milyen rossz érzés ez


Én igazából már kezdek nem beszámítható lenni, főleg mióta elkezdtem foglalkozni ezzel a témával

Olyan mintha minden sarokról ez a valami leselkedne rám

És attól hogy 2 generációval előttem történt valami a családban, attól még nem kellene hogy velem is minden ugyanúgy megtörténjen


Ha erre előbb rájövök akkor inkább ki sem mozdultam volna itthonról soha


Undorodom az egész családfától, a családomtól meg az összes hülyétől akik gyereket vállaltak ilyen helyzetben

2023. júl. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!