Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van értelme vonzás törvényével...

Van értelme vonzás törvényével nevezni bármilyen esetet, amikor valaki csupán eltökélt volt a célja iránt, pozitívan állt hozzá, és megvalósult? Van olyan eset, ami nem ilyen egyszerű, és amire tényleg csak nem hétköznapi magyarázat létezik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 21:29
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
70%
Csodákra senki sem képes. Amit vonzásnak neveznek, növeli az esélyed a sikerre, de nem biztosítja azt. Ha nem teszel érte, nem történik meg, amit akarsz.
2023. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: tehát csak az esélyt növeli. Akkor mi alapján beszélhetünk egyáltalán vonzásról? Úgy értem, mi alapján feltételezzük, hogy egyáltalán létezik?
2023. júl. 3. 22:03
 3/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Maga a vonzás egy new age kreálmány, egy megcsonkított, régi rendszer része. Önmagában tényleg csak esélynövelésre jó. A régi rendszerben, ahonnan kiemelték, és torzították, sokkal többre volt képes. Onnan tudjuk, hogy létezik, hogy az eredeti környezetében, azaz nem vonzásként ugyanúgy működik, ahogy mindig is működött.
2023. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Onnan tudjuk, hogy létezik, hogy az eredeti környezetében, azaz nem vonzásként ugyanúgy működik, ahogy mindig is működött."

. Ennek most csak szerintem nincs értelme?

2023. júl. 3. 22:16
 5/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem tudom. Más még nem írt ide. Lehet nekik sem mondan sokat. Átfogalmazva, ha nem a megcsonkított változatot használják, akkor az történik, amit elvárnak tőle.
2023. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
de a kerdes amit kiirtal az a vonzas torvenye mivel pozitivan allt hozza es eltokelt volt. ezert vonzotta be, de ha erosebb a negativ erzes vagy felelem akar tudat alatt is akkor ez az energia ervenyesul
2023. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csodákra sok ember képes, ha ki van egyensúlyozva energetikailag.Ezt jógával,meditációval,chi energia gyakorlatokkal lehet elérni.

Ilyenkor a felsőbb energiabeáramlási pontok aktivizálódnak és olyan események is megtörténnek az ilyen ember életében amit csodának vél felfedezni.

2023. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6: milyen energia "érvényesül"? Hol van ez az energia?


#7: én nem csodáról beszéltem. Amit leírtál, az nem a vonzás törvénye.

2023. júl. 12. 07:09
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
minden energia
2023. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Sziasztok,

A mindenható legyen bárki is az !(A te a hitetettben!)

Úgy szeret téged mint az egyszülött (fiát. képletesen :-)

Mindent megad az egyszülött a gyerekének!!!

Te mint istennek :-), megkapsz mindent apád álltál.(Az első sor... )

Az univerzum nem foglalkozik azzal, hogy neked rossz az életed vagy jó. Csak arra reagál ,hogy mit sugárzol.


Mit gondolsz magadról, hogy te egy senki házi vagy. Nem vagy méltó rá. Egy senki vagy.


Vagy-Te vagy az életem értelme, szeretlek, törődőm veled.


Gondold végig.

Szeretlek titeket.

:-)

2023. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!