Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami reális magyarázat erre??

Valami reális magyarázat erre??

Figyelt kérdés

Viszonylag új munkahelyem van, még nem tapasztaltam ki az épület sajátosságait. Ma egyedül dolgoztam, a wellness területén teljesen egyedül voltam. Be akartam menni a férfi mosdóba is, hogy kitakarítsam, de az ajtó úgy tűnt, zárva van. Második próbálkozásra kicsit jobban meglöktem az ajtót, de csak nem nyílt. Furcsállottam, hogy ilyenkor van bent valaki, de elengedtem a dolgot és csináltam mást.kb 10 perc múlva csak visszamentem a férfi mosdóhoz, ezúttal némi erőfeszítés hatására kinyílt az ajtó, meg is állapítottam, hogy bizonyára beszorult kicsit, ám ahogy kinyílt, hallottam, hogy egy belsőbb ajtó becsapódik. Kérdés, mitől, mivel huzat az kizárt. Következő meglepetés az volt, hogy ennek a több részből álló férfi mosdó/öltöző részlegnek egyik lámpája sem kapcsolódott fel. Itt is végig mozgás érzékelős lámpák vannak. Ám hiába járkáltam, ki be, hogy észleljen az érzékelő, semmi nem történt, akárhogy próbálkoztam. Gondoltam majd szólok, hogy kiégett az izzó.

Ismét más terület felé mentem.

Nos egyéb munkáim végeztével mégis csak tettem egy utolsó próbát és legnagyobb meglepetésemre ezúttal az a bizonyos ajtó könnyen kinyílt és a világítás is rendesen felkapcsolt, a legapróbb mozdulatra is. Senki nem járt ott rajtam kívül.

Nem akarom ráfogni, hogy szellemjárás van ott, de ez akkor is furcsa nagyon.


2023. ápr. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Úristeen! Hívd a szellemirtókat! Ghostbusters!, türürü, türü türü türü türürü :)
2023. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Szellemjárás mellett lehet még b*zijárás is. A férfi mosdókban előszeretettel találkoznak és dugnak. Vannak, akik akár egész napra beülnek és várják a faszt.

Nálunk az egyetem mosdójában is van gloryhole fúrva, a falra firkantva számtalan ajánlattal.

Gondolom akkor nálatok is lehet ilyesmi a wellnessben.

2023. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg fura,kíváncsi vagyok elő fog-e még fordulni...

Minden helynek meg van a története,atmoszférája,mindenki

érzi ezt valamilyen szinten,de vannak akik fogékonyabbak rá,

és mélyebben érzik ezt. Én a macskáimat is szoktam figyelni,

mindig mikor új házba költöztünk, meg lehetett figyelni

hogy az összes ugyanoda feküdt mindig, illetve kerültek

helyeket,És nem a padlófűtés miatt.. :-)Szerintem

olyan házba se jó költözni,ahol előtte negatív dolgok történtek.

2023. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező! Te vagy a szellem. Hát még mindig nem esett le?
2023. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!