Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A romákat kérdezem mivel...

A romákat kérdezem mivel félig énis az vagyok roma átkot akarok tenni de nem tudom mit jelentenek? fura szövegek rasszisták meg ne írjanak ide nem vagyok kíváncsi rátok

Figyelt kérdés

#Roma átkok
2023. júl. 4. 19:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

1 - Meg kell enni a halott csontjait!


2-Az ördög elviszi Önt!


3-Ez a kenyér vak lesz!


4 - A föld meg fog téged!


5-Az ördög megeszi a jó szerencsét!


6-A farkasok megeszik téged!


7-A gonosz a te tested, engedd meg, hogy Isten meglátja téged a sereg kezeiben, és húzta, mint a kígyók, hogy éhségben halsz meg, hogy a kutyák megeszik, hogy a rossz varjak elvigyék a szemedet, hogy Jézus Krisztus küldjön rád kutya hosszú ideig, ha házasodik, a felesége a szarvakat helyezi, hogy a szemem láttak lógni a galambokból, és hogy én vagyok az, aki húzza meg a lábadra, és hogy az ördögök a pokolba vittek testet és lelket.

2023. júl. 4. 19:09
 2/19 Grimfox ***** válasza:
72%
A cigányátok nem olyasmi, amit tanulnak. Az amolyan ösztönös dolog, vagy képes rá az illető, vagy nem. Leginkább az idősebb cigányasszonyok tudtak ilyet régen, de manapság már ez is ritka. Összesen talán két olyan cigányasszonnyal találkoztam egész életemben, akiről egyáltalán sejthető volt, hogy talán tudnak ilyet, de az ő képességükben sem vagyok biztos.
2023. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 qkker1 ***** válasza:
94%

"rasszisták meg ne írjanak"


Cigányoknál nagyobb rasszisták nincsenek!

2023. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Félig romáknak ez nem megy, bocs.
2023. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A roma átok maga az hogy romák vagytok :D
2023. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
A szomszéd cigánylányok fekete gyertyát égetnek, gondolom csak a gonosz gondolatokat küldik az illetőre.
2023. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

8, fú ez nagyon tetszik :D

Kapásból 20 ember szembe jutott akivel szeretném megtenni

Ukrán kinézetű nagyon fehér magyarként is működik? :D

2023. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
82%

A 4-es és a 6ost nagyon adom!! :D :D

A másik pedig az az,hogy lépésről lépésre kellene végig mennünk mindenen ahhoz,hogy ebben tudjak érdemes és 90százalékban(100%ban bevált átok nem étezik!Soha nem is létezett és nem is fog létezni!!!) hasznos tanácsot adni számodra!

De egyébként nemzetiségtől függetlenül átkozhatsz mást!

2dolgot kell figyelembe venned.

Az egyik az az,hogy elöszőr fejben rágd át ki bántott téged hogy te ezt tedd és persze hogy mennyire na meg hogy "miért is"??!

Mennyire érdemli meg a bántást mondjuk egy 10es skálán.

Ha szivből akkarod azt amit szeretnél akkor kivánd szivből azt!Ha 2szemeddel is láthatobb később. :)


A másik dolog viszont az az,hogy amit adsz azt később ha nem előbb de utobb kapni is fogod!

Én ezért nem teszek meg bizonyos dolgokat! ;)

2023. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy ha cigányasszonyok ösztönösen tudnak átkozni, akkor életemben először idős cigányasszony szeretnek lenni :DD
2023. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Grimfox ***** válasza:
100%
Ha mindenképp az átokra vágysz, szerintem jobban megéri megtanulni valami más módszert, mint idős cigányasszonynak lenni...
2023. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!