Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A romákat kérdezem mivel...

A romákat kérdezem mivel félig énis az vagyok roma átkot akarok tenni de nem tudom mit jelentenek? fura szövegek rasszisták meg ne írjanak ide nem vagyok kíváncsi rátok

Figyelt kérdés

#Roma átkok
2023. júl. 4. 19:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pont ez az, ha nekik ösztönös a fehér embernek miért kell tanulni? :D


Már nem mintha lenne egy lexikon bárhol arról hogy hogy lehet átkozni

Itt sem találtam semmi ilyen infót


Kb az öngyilkossági módszerekről több van a neten, pedig az mindenhonnan tiltva van

2023. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 NTBS ***** válasza:
Szerintem ne átkozodj, visszaszál rád!
2023. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Grimfox ***** válasza:
Az átkozódás is egyfajta öngyilkossági módszer, csak lassabb, és tovább szenvedsz tőle. Ha eleve rossz az ember élete, általában nem keres módszereket rá, hogy még pocsékabbá tegye.
2023. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogyha látnám szenvedni azokat akiknek szenvednie kellene attól rosszabbá tenném az életem

Sokkal jobbá tenném, de ez logikus


Segítséget itt sem kapok, mert egyetlen épkézláb módszert nem találok itt sem.

2023. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Grimfox ***** válasza:
Nem attól lesz rosszabb az életed, hogy látod szenvedni azokat, akiknek rosszat szeretnél. Az átok mint olyan az, ami tönkretesz. Minél többet játszol ilyesmivel, annál jobban. Nem csak a tetteid következményéről van szó. Maga az, hogy létrehozol egy átkot ártalmas rád. Ahogy a legtöbb hasonló jellegű dolognál, itt is előbb érzelmileg mész tönkre, utána pedig testileg. Nem firtatom, most milyen testi-lelki állapotban vagy, nem az én dolgom, de mindig van rosszabb, mindig lehet lejjebb ásni, ha paldót fogott az ember.
2023. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
írtam volna privátba, de sajnos törölte magát.
2023. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
16 nekem jöhet privátba pár infó ha nem nagy kérés.
2023. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

rendben. amint jobban ráérek.

;p

2023. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Dehát én soha semmilyen átkot nem próbáltam még, ehhez képest mégis érzem a fekete mágiát magam körül


Nem mintha olyan könnyű lenne felcsapni az internetet és megtalálni hogy hogyan átkozhatunk el valakit aki megérdemelné


Ha semmit nem csinálok azon kívül hogy itthon levegőt veszek akkor is csak a baj ér, szóval nekem aztán mindegy lenne

2023. júl. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!