Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyökércsakra rezgése?

Gyökércsakra rezgése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most 07.07.megint rezgésre keltem -gàtnàl (azt olvastam ott van a gyökércsakra)rezgetem éreztem és hangja is volt hallottam a rezgést..vissza se tudtam aludni úgy mentem dolgozni de nem voltam àlmos pedig 3óràt ha aludtam.


Decemberbe meg januàrba volt velem utoljàra ez..

Egyszer a fejem bubjànàl vmi zsibbadás is tàrsult mintha végigment volna bennem vmi a gàttól és a fejemnél ki..


Mitől rezeg a gyökércsakràm?

Most utoljára elötte nap pont egykönyvet olvastam 60napos karmaoldàs és kikori képet kellett ragasztani és leírni mi bàntotta ezt a kisgyereket felnött koromig meg hànyszor dicsértem meg a sikereiért erőért kitartàsàért stb.nem tudom ezzel van e összefüggésbe vagy csak 07.07.magad energiàk voltak.


Küldtek nekem màr szeretet energiàt és tudtam fogadni 😲azt nem tudom küldeni hogy kell vagy tudok e..

Régóta vannak velem furcsa dolgok-mintha egy férfi megnyitott volna bennem vmit hozzà tudom kapcsolni..passz hogy ő olyan mint egy tanàr vagy lélektàrs vagy ikerlàng de ő inditotta el ezt nàlam hogy "csatornàzok"hogy amit a környezetem mond vagy olvasok kihallok belőle dolgokat amik nekem szólnak.volt hogy visszakérdeztem és nem is emlékezett az illető "ezt én mondtam volna?"mintha vki mondatnà vele ami nekem üzenet..meg az àlmok megàlmodok dolgokat vagy angyalszàmomat majd utànna a hàtam rezgett-a hàtnàl milyen csakra van?


Olyan jó lenne ha màr nem kellene ennyit kérdeznem és tudnám mi van velem..vagy még mi lesz..mindenki életfeladatról beszél én nem tudom nekem mi az életfeladatom..



#csakra #rezgés #szám #Csatornázàs #Szinkronicitàs
2023. júl. 9. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
az ilyen gyökerek tényleg nagyon rezeghetnek
2023. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első lehetőség, hogy bent maradt a vibrátor.

Másik eshetőség, hogy tényleg a gyökér csakra rezeg. De arra is van megoldás, ki kell kapálni.

2023. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajna trollforum a gyik innen ne is vàrjak segitséget :)
2023. júl. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!