Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor az ember vízszintesen...

Amikor az ember vízszintesen fekszik, akkor a gyökércsakrája és a koronacsakrája milyen pozícióban helyezkedik el? A koronacsakra energiája olyankor az ég felé irányul és a gyökéré a Föld felé?

Figyelt kérdés

KÉREM, HOGY AKIK HISZIK, TUDJÁK, LÁTJÁK, HOGY LÉTEZIK AZ AURA, CSAKRÁK, ŐK VÁLASZOLJANAK!


Köszönöm!



2015. dec. 15. 21:13
 1/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Nem, álló illetve ülő helyzetben van az, amit írtál. Vízszintes fekvéskor az említett két csakra is egy vízszintes vonal mentén helyezkedik el.
2015. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Tudnál még segíteni, írni?


Mi a véleményed a lentebb leírtakkal kapcsolatban?


Ülve érdemes(ebb) meditációt végezni vagy fekve is lehet ugyanolyan hatású?


Elképzelésed vagy tapasztalataid szerint van lényegi különbség hatásban a két testhelyzetnek (ülő illetve fekvő pozíció) a meditációra?

(Gyakorlatilag annyi a kérdésem, hogy ülve hatékonyabb-e meditálni és ha igen, miért?)


Te melyik pózt ajánlod meditációhoz? Nagyon örülnék, ha meg is tudnád indokolni - ha nem nagy kérés - illetve, ha megosztanád velem ez irányú tapasztalataidat!


Nagyon köszönöm előre is!

2015. dec. 15. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem az első vagyok, de leírom a saját tapasztalataimat, hátha hasznodra válik. Az elején én is fekve meditáltam, azonban úgy nem tudtam koncentrálni rendesen és mindig belealudtam, persze ez nem mindenkinél van így. Én az ülve meditálást ajánlom, én jobban bele tudok úgy merülni, és csak arra koncentrálni.
2015. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én fekve még aludni se tudok :D
2015. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megírtad a tapasztalatodat!


(Nem amiatt kérdeztem ám, mert bele is tud aludni az ember, hanem olyasmire vagyok kíváncsi, hogy ülve esetleg jobban "beindulnak" az energiák? A csakrák pozíciója miatt?)

2015. dec. 15. 21:54
 6/10 A kérdező kommentje:

"Én fekve még aludni se tudok :D"


Érdekes nagyon!


Hogyan szoktál aludni?


Azért kérdezem, mert mostanában nekem sem esik olyan jól a fekve alvás.

2015. dec. 15. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A hét fő csakra közül öt helyezkedik el a gerinc mentén, és a fő "irány" a hasi oldal felé mutat. A gyökér, és korona csakra ezzel szemben lefelé, a két láb közé, illetve a fejbúbon át fölfelé mutat álló helyzetben. Fekve ezek vízszintesek, a többi meg arra mutat, amerre a hasad fordul. Az, hogy ezekbe a csakrákba milyen energia jut be, mivel állnak kapcsolatban, kevéssé befolyásolja, hogy merrefelé mutatnak éppen. Ha kézen állsz, akkor sem változik meg mindez, pedig akkor minden ellentétes irányba mutat. Nem az aktuális helye számít, hanem az emberben, önmagához viszonyított helye. Az pedig nem változik attól, hogy fekszel.
2015. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beállnak a Föld északi és déli pólusának megfelelően. Like a compass.
2015. dec. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok jobb oldalra fotulva vagy hason.
2015. dec. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm mindenkinek! :-)
2015. dec. 16. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!