Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Régi sztori egyik barátomnak...

Régi sztori egyik barátomnak meg halt a mostoha apukája le utazott egy hét után haza jött barátokkal át mentünk hozzá elkezdtünk poénkodni hogy most biztos itt van nálad a fater stb erre -?

Figyelt kérdés
Cigiztünk hülyéskedtünk az erkélyen elsőre egy zsák krumpli meg mozdult kint mondtuk biztos a szél volt stb erre a barátunk el kezdi mondani valaki nyitogatja a kilincset a bejárati ajtón na most a lépibe érzékelős lámpa van ha valaki kint lenne fel kapcsolódik a lámpa hát nem éget az a lámpa az ajtó felett üveg van és lehet látni ha ég vagy sem elsőre azt hittük hülyéskedik erre kint állunk az előszobába nézzük az ajtót és a kilincs gyorsan fel le mozgott na most erre tényleg úgy be szartunk hogy nem illik én gyors ki nyitottam az ajtót nem volt ott senki és el is jöttünk onnan igazából azóta nem is volt ott a haver se visszont most a lépimbe meg halt egy idős bácsi a 3 emeleten nekem szint úgy ugyan ilyen az ajtóm mint a havernak 3 emeleten folyton ég a lámpa mozgás érzékelős előbb ki mentem le menni meg nézni hogy ki van ott mert már huzamosabb ideje ég a lámpa vissza jöttem a házba erre le kapcsolódott azóta semmi se bogár se semmi nem volt ahogy le ertem ereztem mintha a levegő meg változna azon a részen sokkal hidegebb volt ki is rázott a hideg na most valós lehet hogy itt az öreg szelleme ? Mert ő a kórházban halt meg vagy mi lehet ?

#szellem #sztori #Sötét jedi erő
2023. júl. 11. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez valami dadaista költészet lehet...
2023. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Sok volt a cucc?! :D
2023. júl. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem dehogy nem élek ilyen szerekkel ez tényleg igaz nem egy humbuk kitalált sztori erre esküdni merek.
2023. júl. 11. 07:30
 4/7 anonim válasza:
84%
B@szod, ránézek erre a szövegre, és kiég a szemem. Írásjeleket nem ismered?
2023. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként kiváló humorotak van, hogy egy frissen elhunyt caládtaggal poénkodjatok:D
2023. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Pont pont vesszőcske?
2023. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
32%

”lépimbe meg halt"

Lépcsőházadban meghalt? (Egy szó.)

Beszarás.

Legalább lányként írod ezt?

2023. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!