Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik az a könyv, amelytől...

Melyik az a könyv, amelytől úgy érzed közelebb kerültél a felemelkedéshez, amely sokat tett hozzá a szellemi fejlődésedhez?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Számomra nincs ilyen, sőt felemelkedésem után olvastam csak olyan könyvet, ami ehhez kapcsolható.

Kedvencem Balogh Bélától a Végső Valóság című könyv. Nagyon kevés hiba van benne, a minőségi szintje sem alacsony, és kezdőknek is simán befogadható, sőt tudományvallásosoknak is simán befogadható. Emellett 2 részes: A könyv első fele próbálja elmagyarázni az alapokat a legegyszerűbb, legérthetőbb módon, míg a második, inkább a lényeggel, spiritualizmussal foglalkozik, illetve azok nagy alapjaival. Már amennyire az író szellemi minősége azt engedi, ami ismétlem, nem alacsony. Mellesleg egy elég rövid könyv. Én 1 hét alatt kiolvastam, pedig egyedül neveltem az akkor azt hiszem másfél-két éves gyermekemet.

2023. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Galaxis Útikalauz Stopposoknak
2023. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Drunvalo Melchizedek-től Az Élet Virágának Ősi Titka. Nem úgy fogalmaznék, hogy a szellemi fejlődésben vitt előre, inkább úgy, hogy az egyetlen ezoterikus könyv, aminek gyakorlati hasznát láttam: van benne egy (egyébként elég összetett) meditáció, talán így külön is megtalálod: merkaba meditáció, amit már elsőre elvégezve azt éreztem, hogy valahogy páncélt növesztettem. Tehát, amitől korábban lelkileg padlóra kerültem volna, az nem tudott 'megérinteni' onnantól fogva, hogy szokásommá vált magam köré képzelni a két tetraédert.
2023. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Debreczeny József - Gyurcsány Ferenc interjúkötet
2023. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tokaburger válasza:
88%
Eckhart Tolle - A most hatalma
2023. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Jordan Peterson - 12 szabály az élethez
2023. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Hamvas Béla: Scientia sacra
2023. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Masala válasza:
100%
Bhagavad Gita
nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!