Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A két dátum egyezése mit...

A két dátum egyezése mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az új párom, akivel nagyon boldog vagyok végre és épp olyan, amilyenre mindig vágytam, elmondta a kapcsolat elején, hogy a testvére kiforgatta az örökségből. A napokban ráakadtunk egy iratra ehhez kapcsolódóan, egy tulajdoni lapra, és a dátum megegyezik a születési dátumommal. Lehet ennek spirituális üzenete?
2023. júl. 12. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom,de nalunk is van ilyen.

Lanyom kereszteloje februar 23-an volt,aposom het evvel kesobb februar 23-an halt meg.

Tesom március 21-en volt husz eves,nagyapank pont azon a napon halt meg ejfelkor amikor tesom betoltotte a huszat

2023. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Azt, hogy ideje felkeresned egy pszichológust. A lottó ötös megnyerésére sokkal kisebb esély van, mint összejönni egy olyan emberrel akinek a születési dátuma egyezik valami dokumentumon lévővel. Mégis rendszeresen van ötös találat. Ezt ami veled történt véletlennek hívják. De ebben a kategóriában az ép ésszel gondolkodó embereket lepontozzák. A badarságokat meg erősítik. Szerintem az ezotéria csoportban szinte mindenki fideszes. Hisznek abban amire semmi bizonyíték. A fideszesek is hisznek abban amire semmi bizonyíték: Jobban élünk, előre megyünk....
2023. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2,piros a paradicsom nem sarga,magyarorszag elore megy nem hatra -de ugy mint a rakok...hatrafele elore 🤣🤣🤣
2023. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos a ház helyett kapott téged kárpótlásként.
2023. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van, de ennyiből nem lehet tudni, hogy mi.


De lehet, hogy tőled is meg kéne szabadulni vagy az ellenkezője, így nem tudni mi.

2023. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!