Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik csikung technikával...

Melyik csikung technikával lehet megerősíteni, megvastagítani az elvékonyodott, gyenge fogzománcot?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Egyikkel sem.
2023. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Még hányszor kérdezed meg?
2023. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Grimfox ***** válasza:
59%
A chikunggal csak olyasmit lehet regenerálni, aminek a regenerációjára a test alapvetően képes, csak valami akadályozza benne, vagy csak kis hatékonysággal képes rá. A fogakat a test egyáltalán nem tudja regenerálni, éppen ezért a chikung sem képes rá.
2023. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

3-as tévedsz.

Ha ki van egyensúlyozva a test energetikai rendszere,vagyis a chi energia egyenletesen áramlik,csakrák is normálisan működnek, bizonyos energiák túltöltésével fogat is lehet regenerálni.

2023. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Grimfox ***** válasza:
58%
Ilyesmiről nem tudok, pedig elég mélyen ástam a témában. A fogak regenerálásának, és esetleges újranövesztésének témáját is áttúrtam, de sehol nem találtam erre utalást.
2023. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
#4: akkor miért nem írod le, hogyan is kellen csinálni ezt?
2023. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajna 5-össel értek egyet, bár biztos ez is lehetséges, de nincs ilyesmiről ismert tanítás.

Amit el tudnék képzelni, hogy úgynevezett "csontlégzést" gyakorolni a fogakkal, naponta 30+ percen keresztül, és ez hozhat ilyen eredményt.

2023. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grimfox ***** válasza:
100%
A csontlégzés, amennyire én tudom, és gyakorlom az a csöves csontok esetén hatékony, és a csontvelőt célozza, fokozza az egészséges vörösvérsejtek termelését, erősíti a csonthártyát, és így egészségesebbé teszi az egész testet. A fogak esetén a foggyökerekre lenne hatással, de a fogak ettől nem kezdenek regenerálódni, mert a testből a fogak felé nincs jelentős anyagáralmás. Ahhoz, hogy a fog felépüljön, kellene anyag is, amiből a test felépíti, nem csak chi, ami az életfolyamatokat működteti. Viszont az álkapocs csontjának, és a foggyökereknek csak jót tehet a csontlégzés, főleg ha valaki meg akarja őrizni a fogai egészségét.
2023. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

A fogzománc termelő sejtek (embernél) csak olyankor léteznek, amikor a fog még nő.

Sajnos egyelőre nincs olyan technológia, amivel ilyen sejteket lehetne kelteni. Márpedig, ha ott sincsenek, akkor nem fog nőni a zománc.

2023. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!