Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az emberben ugyanaz a fény...

Ha az emberben ugyanaz a fény van, mint a kutyában, akkor halála után is mindkettő ugyan oda kerül?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 23:47
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
93%
Ha ugyanaz a fény van mindkettőben, akkor igen. Pusztán logikai alapon. Mivel biztosra nem tudható, hogy ugyanaz van e mondjuk egy kutyában, mint egy emberben, ezért ez inkább hit kérdése.
2023. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fél éve halt meg a cicám, de nem tudok belenyugodni, jó lenne biztosan tudni, létezik e még valahol, valamilyen formában. De halálközeli élényekben sosem említik, hogy látnának állatot.
2023. júl. 25. 04:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A cicád ott vár rád a szivárványhíd melletti zöld réten!

:)

2023. júl. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Lényegileg igen. Szerinted mi voltál pár száz éve?
2023. júl. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A cicák sajnos sokkal rövidebb ideig élnek mint mi, ha megérte a 13-15 évet akkor már el lehet engedni nyugodt szívvel

Ilyenkor csak egy másik segíthet szerintem

Ezzel számolni kell ha macskát akar az ember


Meg azzal is hogy milyen értelmetlen hogy csak azért tenyésztik őket hogy velünk legyenek 15 évig aztán mennek el…

Persze ettől meg sokkal jobb macskával élni

2023. júl. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az emberek és állatok egy mezőn vannak odafenn is :)
2023. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Az állatok (és néha öreg fák), jellemzően az ember mellett társként jelenlévő háziállatok, - az embernek köszönhetően - elérhetik könnyebben azt a szintet, amikor lehetőséget kapnak emberi életet élni, emberként leszületni már a következő alkalommal.

Ez mostanában a statisztikailag nagyon nagy számú háziállatnak, a fejlettebb állati lelkeknek köszönhetően gyakrabban fordul elő, és sok lélek kezdi meg első emberi életét a bolygón.

Persze ez nem minden háziállatra vonatkozik, az állatnak is szükséges ezért "tennie", az "ember felé nyújtózkodnia".

2023. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én sok állatszellemet láttam.

miért kérdeztél kutyákról, ha valójában macskádról van szó?

2023. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, a kutyás szöveget elfelejtettem idézőjelbe tenni.

Az Apokrif iratokban van, hogy ugyan az a fény van a kutyában, egy fűszálban is, mint ami az emberben.

Gondolom, ez arra utal, hogy a lélek, az élet energia az ugyan az, csak más a "forma".

2023. júl. 27. 09:46
 10/14 anonim ***** válasza:

apokrif iratban???

az apokrif azt jelenti h nem elérhető stb.


amúgy kétlem.

teljesen más minden.

még a csecsemők között is. ahogy felnő az ember, úgy alakul.


nagyon sok sík létezik és azon lények között is rettenetesen sok különbségek vannak.

2023. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!