Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van személyes tapasztalat...

Van személyes tapasztalat Nyerges Bettina jósnővel?Kérem csak olyan írjon,akinek személyes tapasztalata van vagy az ismeretségi körében valakinek.A kinézetéről szóló megjegyzések nem érekelnek.

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm.

2023. júl. 26. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én is tudok jósolni, megjósolom, hogy eme kérdés, át fog kerülni az ezotériába a számítástechnika kategóriából. ( Ha bejött remélem elég bizonyíték lesz rá. :) )
2023. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

😂😂😂 Amikor meg kellett adni a kategóriát,nem volt olyan opció,hogy ezotéria vagy bármilyen a témához illő😅

Remélem úgy lesz ahogy megjósoltad!😂

2023. júl. 26. 08:43
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Közvetlenül az Ételek, italok alatt...
2023. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
A számítástechnika kategóriában állva írtad ki a kérdést, ezért nem láttad az Ezotéria főkategóriát, szerintem.
2023. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez könnyen meglehet... Nem rég regisztráltam erre az oldalra és még nem igazán ismerem ki magam itt. Tudna valaki segíteni abban,hogy a téma kategóriáját meg tudjam változtatni?
2023. júl. 26. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Már jeleztem a moderátoroknak, hogy rossz kategóriában van. Át fogják helyezni. Ha nem, akkor kiírod mégegyszer az Ezoba.
2023. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Majd a moderátor elintézi. Ha másik kategóriában akarsz kiírni kérdést, mint amiben éppen vagy, alul ott van, hogy "Másik főkategória".
2023. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Rányomsz balra a kategóriára és utána fenn piros új kérdés kiírása akkor tuti a jó kategóriába kerülnek a későbbi a kérdéseid.
2023. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Le kell keverni neki egy pofont és megkérdezni: "Ezt miért nem láttad?"
2023. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Csaló,semmi nem sikerült abból amit csinált vagy mondott
2023. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!