Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit választanál, ha választhat...

Mit választanál, ha választhatnál, az anyagi, fizikai világba való leszületés és nem leszületés között?

Figyelt kérdés

A fizikai leszületés során megválaszthatnád hogy milyen anyagi háttered legyen, milyen nemű legyél, milyen tested legyen, mennyi ideig tartson az életed és egyéb minden más dolgot is eldönthetsz szabadon.

A nem leszületés során egy magasabb létsíkon létezhetnél tovább, ahol nincs születés, nincs halál, nincs öröm, nincs boldogtalanság csak mondjuk úgy hogy egységes harmónia és ahol más a fizikai, anyagi síkon lévő embereket segítenél, oltalmaznál, irányt mutatnál, intuíció vagy egyéb más módokon.



#Leszületés, magasabb létsík, szabad választás
2023. júl. 26. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiknek több haszna van. Amelyikkel hamarabb megtudom valósítani a célom a létezésben.
2023. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
4%

Ez a "leszületés" valami végtelen visszataszító, unintelligens szó.

Aki könyveken nőtt fel, magyar irodalmon, ilyen undorító szót a "szájára" nem venne soha.

Meg amúgy is butaság az egész, ennek semmi értelme.

2023. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es a válaszod.


Szervízmérnök úr, számodra lehet unintelligens, részemről semmilyen pejoratív értelmet nem tulajdonítottam a leszületés szónak. Azért írtam csak leszületést mivel a kérdés megfogalmazása így is elég hosszúra sikeredett, ezért nem írtam ki hogy az emberi lélek és szellem fizikai, anyagi világba való megszületése. Valószínűleg ki sem fért volna mert korlátozva van a kérdések karakterszáma is. Ha téged ez bánt, a te problémád, akárcsak az ha butaságnak tartod a kérdést. Bár akkor nem értem, miért válaszolsz és kommentelsz egy olyan kérdesre ami számodra visszataszító és undorító módon van megfogalmazva, meg butaság.

Nem szükséges és nem kötelező még elolvasnod sem a kérdést, nemhogy válaszolni rá. De hogy bizonyítsam neked hogy mennyire nem vagyok unintelligens, nem fogom lehúzni, kiikszelni a válaszod hasznossági mutatóját, úgy látom azt megteszik mások helyettem is.

2023. júl. 26. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy kva kemény karmám van így a nemet választanám
2023. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el 3#, az csak egy okoskodó idióta.

A leszületés remek szó arra amikor a lélek egy bolygón az adott hely anyagából felépülő testbe inkarnálódik.

Ez a hülye szerintem a számítógépre is a "dobozos matematikus gép" elnevezést használja, mert olvasott két könyvet gyerekkorában.

2023. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

3. Valamit félreértesz.

Az internet, illetve annak nyilvános fórumai a szabad véleménynyilvánítás, szólásszabadság színterei, meghatározott kulturált keretek között, amit az adott oldal üzemeltetői is szabályoznak.

Ebbe általában nem fér bele az alacsony színvonalú személyeskedés, például.

Intelligens ember nem sértegethetne engem, csupán a véleményem miatt.

Hogy valaki nem képes megérteni az un. "pesties" szleng fogalmát, annak visszataszító gagyi mivoltát, arról én nem tehetek.

Csak egy példa, értelmes ember "rendel" valamit a neten.

Pesti gyökér "berendel".

Szerintem nem érted.

A "születés" szónál különösen visszataszító, hogy valaki ezt így nem képes normálisan leírni. Ez nem is több leütés, hiszen kevesebb kettővel. Normális?

2023. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"valami végtelen visszataszító, unintelligens szó.

Aki könyveken nőtt fel, magyar irodalmon, ilyen undorító szót a "szájára" nem venne soha."

Pont azt csinálod te félintelligens, amiről okoskodva mondod hogy "intelligens ember ilyet nem csinál" 😂😂😅

Ez a névjegyed-védjegyed....az ostobaság.

Nem sértegetlek, csak segítek felnyitni a szemed 😂

2023. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

7.

Semmi értelmeset nem írtál.

Van egy ilyen furcsa mentalitás (de ezt én nem is tartom normálisnak), amikor valakinek megszólal a fejében a "visszhang", de mint valami hülyegyerek, elkezd szajkózni vissza.

Nekem ez azért furcsa, mert kisgyerekként hülyültünk ilyesmivel. De valaki ezen a szinten létezik... Hihetetlen.

2023. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kommenteljen csak, mindenkinek megvan a helye ezen a fórumon.

Úgyis mindenki megkapja, ami jár neki.

2023. júl. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem ugyanezt, csak a kezdetektől felruházott széles körű tudással, hogy ne maradjanak bennem kérdőjelek, ne kelljen annyit bukdácsolni, valamint a családi kapcsolataimat egy kicsit átreformálnám. Az a legjobb, ha nincsen benned hiány, a legtöbb dologért hálás tudsz lenni, akkor nagyjából jól éltél.
2023. júl. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!