Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megjelenne egy Jinn és...

Ha megjelenne egy Jinn és választhatnál két szociális előny közül, te melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Azt hogy MINDENKIT tökéletesen ismerj,

vagy azt hogy mindenki a barátod legyen?


2013. márc. 23. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha nem muszáj.
2013. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Az első, hogy Én legyek a leggazdagabb a világon & a 2. hogy dögöljön meg a zsinn.
2013. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább a második,mert ha mindenkit tökéletesen ismernék,akkor nem volna semmi érdekes és izgalmas az emberi kapcsolataimban.Én így is tökéletesen ismerem az embereket.Átvágnak,akit csak tudnak és azt bizonygatják maguknak,hogy ők jobbak,mint mások.
2013. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja,ebből a szemszögből,jobban belegondolva,mégsem kell még a barátság sem. :D

Nem lehetne inkább pénzt,vagy szerelmet?

2013. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet más, csak ez a kettő. Amúgy én azt választanám, hogy mindenkit tökéletesen ismerjek.
2013. márc. 23. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem (sőt kizárólagosan szeretem) az olyan áldásokat, amelyek valamiféle tudást, képességet adnak, mintsem amelyek állapotot.


Az ismerés egy tudás, képesség, amit én magam tudok forgatni.

A barátság egy állapot. Ráadásul itt felmerül a mások manipulálásának erkölcsi kérdése (mert nem hiszem, hogy mindenki saját akaratából lenne a barátom).


Tehát az első. Utóirat:

ÉRTELMES KÉRDÉS EZOTÉRIA KATEGÓRIÁBAN!

* - . :* .* - - *

. * - . * .:- - *

* . .- * . : * - <- konfetti

2013. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább én is azt.Akkor bármit elérhetnék az embereknél,mert tudnám,hogy kit mivel lehet meggyőzni.
2013. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
Éppen elég nekem a jelenlegi barátaimért aggódnom. Más sem hiányzik, minthogy mindenféle csavargó, bűnöző a barátom legyen.:D Viszont az elsőt sem szeretném, legyen csak minden embernek saját titka mások előtt, így van ez jól ahogy van.
2013. márc. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az elsőt, mert ha tényleg lehetséges mindenkit tökéletesen megérteni - megértem, hogy mit miért tesz, még ha valami rettentően undorítót is, mondjuk kisállatokat kínoz - , akkor nem tudnék rá haragudni. Nem úgy mint most, hogy el sem tudom képzelni, mi vesz rá valakit erre. Vagyis egyik embert sem tudnám utálni. Ennek kb. a teljes lelki béke lenne a következménye, bár az igaz, hogy ezek az emberek nem a barátaim, megkínozhatnak, megölhetnek (kivéve, ha nem hagyom, mert hiszen ismerem őket, még időben el tudnék menekülni).

Ha viszont mindenki a barátom lenne, rettentően kényelmes lenne és nagyon boldog lennék egy darabig. Minden könyvet el tudnék olvasni, ami fizikailag elérhető, hiszen bárki kölcsönadná. Minden állást kipróbálhatnék, még akkor is ha kontár lennék benne, mert minden főnök és az összes alkalmazott a barátom. Ez nem lenne túl szép tőlem, főleg ha mondjuk sebészorvosnak jelentkeznék a barátom kórházába, de akik meghalnak a kezem között, nem haragudnának rám, hiszen a barátaim.

De egy idő után nem unatkoznék? Nem nézném irigykedve a gyk-n a családi kapcsolatokat, hogy ők nekik vannak izgalmas problémáik? Ha mindenki a barátom lenne, de ők egymással nem lennének barátok, akkor nem érezném azt, hogy engem mindenki máshogy kezel, egy kívülálló vagyok és nem lennék én a legmagányosabb ember a földön?

2013. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Halálosan unalmas lenne,ha mindenkit ismernénk és ki tudnánk számítani a reakcióját,aki meg nem szimpatikus,miért lenne a barátom?
2013. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!