Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy madár...

Mit jelent, ha egy madár napok óta újra és újra megjelenik különféle formákban? Mit akar üzenni?

Figyelt kérdés

Pár napja, kb. minden nap megjelenik valahol egy madárszerű alak. Láttam már:

- madárformájú árnyékként,

- madárformájú felhőként (többször),

- valahová kifolyt a víz, és pont madárformájú lett a tócsa.


Valamilyen ragadozómadárhoz hasonlít. Talán sas, sólyom. Nem vagyok madárszakértő.


Nem értem, mit akar ez jelenteni, vagy hogy a madár mit vár tőlem. Kértem már többször, hogy inkább az álmomban jelenjen meg, ott tudna hozzám beszélni, és megérthetném. De ez eddig még nem történt meg.



2023. júl. 27. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kognitív torzítás. Lényegében mindenbe madarakat látsz, még egy darab tócsába is, mert azt akarsz belelátni, mert direkt erre figyelsz.
2023. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"mert azt akarsz belelátni, mert direkt erre figyelsz."


Na jó, de miért?

2023. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hallottam egy történetet egy erős, akaratos, viharos körülmények között egyenes életútat bejárt emberről.

Amikor 90-es éveiben haldoklott, halálra volt rémülve egy nagy ragadozó madártól amit a közelében érzékelt.


Jó lehet mondani a szokásos süket dumát, hogy csak hallucinált. Nyílván az mindent megmagyaráz.

2023. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert a mintázatkeresés az agyunk egyik alapvető működési aspektusa. Többek közt ez az alapja a fóbiáknak, a rasszizmusnak vagy épp az olyan képzeteknek, hogy mindig a jó emberekkel történnek rossz dolgok. Vagy épp a számmisztikának és hasonlóknak. Mert amire valami miatt (félelem, hozzárendelt jelentés, stb) jobban felfigyelsz, míg a többi, azzal nem egybevágó példára kevésbé, ezzel gyakorlarilag olyan tévhitbe ringatod magad, mintha csak azokra lenne példa, amikre direkt figyelsz.
2023. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan én nem tudom, de írok egy ezoterikus "téveszmét".


Lehet szorongsz, lehet fel vannak lazulva a pszichés énvédő rendszereid.

Apróbb testű emlős zsákmányállatok pokoli haláltusáját gyakran egy nagytestű ragadozó madár észlelése előzi meg. Ezek nagy energiával rendelkező mintázatok lehetnek a kollektív tudatalattiban.


A szorongásod miatt lehet ezekhez a mintázatokhoz kapcsolódsz és ezeket vetíted ki az érzékelt világra.


Gondolom vannak olyan előző életes utazók is, akik megélték már, hogy egy ragadozó széttépte őket.

2023. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Hogyne, mert amikor haldoklik az ember, akkor nagyon pontosak az érzékszervei.

2023. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szorongást vagy veszélyt jelezne. Ha meglátom, nem félelemmel tölt el, hanem sokkal inkább azt érzem, mintha üzenni akarna valamit vagy elvár tőlem valamit.
2023. júl. 28. 00:28
 8/9 anonim ***** válasza:
A madár lételeme a szabadság. Ezzel van összefüggésben.
2023. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt üzeni, hogy nem fagy be a valaga és tud létezni itt.
2023. júl. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!