Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan akiben felébredt...

Van itt olyan akiben felébredt a kundalini energia?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 18:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
55%

sokan állíthatják h kinek emelkedett fel a kundalinije. a tünetek azok sokkal többek és dúrvák. magadnak kell megtisztítanod a csakráidat és a lelkedet és ezeket megerősíteni, mert a kundalini igenis gyorsan felfut. kegyetlen nagy fájdalmakkal jár. farktő, derék, hát és fejfajásokkal. ha feltőr akkor a fej szinte széthasad.

volt akinek a derekán keletkeztek sebek, de volt akinek a fejénél. tűzforróságot érez. katzogó, sziszegő hangokat hallhat a farktövétől fogva, de sokáig a felemelkedése után a fejben is.


volt akinek a szájpadlása olyan sérülések voltak mintha igazi kígyó fogai kezdtek volna kinőni vagy mintha harapott volna a kígyó.


fizikai sérüléseket is okozhat.


a fejlékelést anno nem véletlen találtak ki, mert sokaknál a kundalini is ilyesmiket okozott. azonban ez felesleges és veszélyes, de akkor erre nem gondoltak.


a budhisták is sok irataikban az ovasható h a feje búbja lyukas lett. szerencsés aki középen halad fel a kígyó, de van akinek oldalabbra a fejtől.


az ida és a pingala, valamint a susumna erősítése is szükséges.


nekem szerencsémre a középső szuszumna elég erős, bár sajnos az ida és a pingalám nagyon semlegesek.

ida és pingala azok női, férfi jellegűek.


a csakrákon és ez a három nádin kúszik fel a kundalini.

akadályozhatják a gúnák, azaz a három csomópontok. ezeket is fel kell oldani. ha nincs feloldozva akkor olyan mintha a kundalini nem jutna el a fejtetőig és olykor a testeden kívűlre is kijut. tehát mondjuk a hasadon emelkedik ki és a karjaidra tekeredik. ezt konkrétan lehet érezni és bármikor. volt aki úgy érezte h egy vagy kettő kígyó is csúszik rajta, de vilt aki úgy érezte h ezer apró kígyó van a bőre alatt.



tehát bőven kell lennie tapasztalatoknak. ezek a tünetek csak csakra ébredések amiket leírtál.

2023. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Köszönjük igy màr elég érthető.

A kundallinibe bele lehete halni?öngyulladàs is lehet?


Nekem nyàron nagyon fura volt minden kb mint aki be van szivva .nagy boldogsàgérzet a szivcsakràm fura volt (ott több ilyen csakrarezgésen volt,àlmok,jelek)dupla zöld fényoszlopot làttam,meg a fàból kiszàlló füst szerű vmit -de a googlen nem mindig nem mindenre kapok vàlaszt..csatornàzok sokszor tudok előre dolgokat..az emberek amit mondanak megszokott történni azt veszem ki meg abbol is amit olvasom ami nekem szol (na jo sokszor a negativ infot is betudom vonzani) de anyàm is akkoriba mondta a mama sziszeg kigyó hangot ad (aztàn azóta sem)ez akkor volt mikor rezegtem meg a fejemnél vmi zsibbadàs ment ki -akkor adta ki a net a kundallinit és kezdtem olvasgatni rola..pedig soha nem voltam spirtualitàsba benne..

Olvastam horgonyozni kell aki sokat szédölög-aztàn a mhelyemen talàltam egy horgony medált.amikor olvasom a minden részlet a helyére kerül meg összeàll a kép akkor meg a lépcsőhàz elött egy puzle darabot talàltam .. teli az életem szinkronicitàssal.. nàlam tuti lélektàrs ibditotta el ..de olvastam ez nem keresztény dolog stb ugyhogy homokba dugtam a fejem nem akartam tudomàst venni a jelekről..ez is egy tévhit volt.a gobdolataimnak is teremtő ereje van..gondolok vkire és megjelenik pedig mondjuk évekig nem làttam..vagy emlitek vkit hogy hivja el a lànyom programra,erre megcsörren lànyom teloja az a barátnő hivta és programra :)


Az a baj szerintem én itt megàllok mert nem fejlődök sehova nagyon mérgező mhelyem van és nagyon lelkis vagyok és nem birom elviselni az igazsàgtalansàgot :( ,a sértegető embereket.. és egy ideje nemtudok sirni..

Nem gondoltam hogy ez szàmit de nyàron mikor felgyorsult minden jel akkor sirtam és sokat videokon zenéken -pontegy jégvarázs zene ébresztett ..


De most megint ugy érzem hogy a kemény élet hideggé tett mint akinek nincsenek érzései :(

2023. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Azaz a mhelyem leviszi a rezgésemet :(

Amint túrázok a természetben vagyok akkor nagyon fenn van a rezgésem..de a monoton hétköznapok a mhely :( és nem akarok vàltani mindenki mondja màshol is lenne ilyen kolleganő :(

2023. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Jó nagy marhák vagytok, akik Istent keresik a Kundalini-ben. Vagy pedig az ördögöt.


A Bibliában benne lett volna a kezdetektől fogva, hogy az Isten hét csakrával teremtette volna meg az emberiséget ... de nem így van.


Az ördög meg hogy a rákba csatolt volna hozzá az emberhez a későbbi idők folyamán egy Kundalinit, hét csakrát?


Tiszta gyász, amennyire agymosottak vagytok.

dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!