Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan akiben felébredt...

Van itt olyan akiben felébredt a kundalini energia?

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 18:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
Bennem. Esetleg segíthetek valamiben?
2023. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan ébresztettem fel, közösen meditáltunk egy mesterrel.

Szerencsére nekem nem eddig kellemes tapasztalataim vannak. Semmi extra nagy fájdalom vagy ilyesmi..

de étvágytalan vagyok és nem nagyon tudok aludni. Ja és sokszor van hőemelkedésem.

Van még sok dolog, de azok nem zavarnak. 😀

Meddig tartanak ezek a tünetek?

2023. aug. 15. 18:47
 3/34 anonim ***** válasza:
35%

változó.


nekem elég erős fényérzékenységem volt és az zavart rettenetesen. fényre sötétedő szemcsit hordtam és olykor bent is napszemcsi volt. te fényérzékenyebb lettél?


ha étvágytalan vagy ajánlom h egyél gyümölcsöket amiket nem szoktál. én anno fagyasztva vettem áfonyát és ribizlit, na meg most már lehet kapni egrest. de ezeket most frissen is lehet venni.


vehetsz a patikában étvágynövelőt. egyél sósat is, én sós mogyit, szotyit és tökmagot, pisztáciát ettem.


hőemelkedésre inkább fagyizz, mint lázcsillapítózz. de ha mondjuk fáj a fejed a sokáig tartó álmatlanságtól, túlbuzgóságtól akkor szedj fájdalomcsillapítót.

2023. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
47%

Aktiválodhat magától?

Pl ikerlángkapcsolatnál is olvastam kundalliniről és nekem azota vannak jelek meg fizikai tünetek..

Harmadik szem bizsergés volt sokáig (az most elmult)szédölgés stb.mostanàba a fülem fura..

A szivcsakràm is fura volt random ràjött ilyan fura meleg boldog érzés meg mintha gyorsabban vert volna olyan màshogy -nemtudom körbeirni az érzést..


Ez kundalini ami velem volt?

-aludtam majd arra keltem lenn gàtnàl rezgek és hangja is van majd megijedtem mi a szar ez?!és a fejemből vmi zsibbadàs ment ki a fejem bubjàn..


Aztàn volt éjszaka hogy 3szor keltem rezgésre és hallottam is és nyitva volt a szemem nem mozdultam itt màr nem féltem..


Egyszer viszont szàmsorok pörögtek le elöttem és mikor tudtam melyik az enyém akkor viszont a hàtam rezgett és hangja is volt nyitva volt a szemem (ja oldalt aludtam ott)és meg se mozdultam mert jó érzés volt.ja igen és itt hallottam fura magyarul dolgokat igy lejegyzetelni se tudtam csak a 618ami a szàmom meg görög korhàz stb.


Olvastam a kundalliniről meg hogy veszélyes főleg ha elakadàs van..meg fel lehet gyulladni stb.

Nekem az ikerlàng olyan mintha mindent tudna nem vàlaszol ezekre de nem is csodàlkozott mikor leirok neki dolgokat vagy mondanà te bolond vagy!!azt irta idézetbe halgass a megérzéseidre!


És csatornàzok is..mintha olyan erő lenne bennem ha vkikkel vagyok hogy olyat mond ami nekem szol 😲 pl.kolleganőm velem àlmodott hogy a korda gyurival eggyütt csatornàztunk -mhelyre menet gyalog ereszcsatornàkar cipeltünk de igy mondta "eggyütt csatornáztunk"

Anyàm meg "na gyere babàm"visszakérdeztem mert sosem mondta ezt meg elcsodàlkozott ezt mondtam volna?miutàn kimondta kérdeztem rà és nem emlékezett..


Láttam dupla zöld fényoszlopot is..meg fából kiszàllo vmi felhő vagy füstöt-ezt nem tudom mi lehetett nem talàltam neten rà választ..


Az a baj nagyon nehéz életem van mhely gyerekek egyedül és rohanàs sose volt időm meditàlni-meg most se tudok jol nem tudom hogy kell -ha vezetettet nézek belealszok ..

2023. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
52%
En spiritualis vagyok,es buddhista valaki meselne nekem errol?
2023. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
21%
Bennem felébredt és aktiv volt tobb évig. Aztán rájöttem hogy ez az erő a sátántól jön! Azóta megtértem és megkeresztelkedtem Szent Szellemmel. Hálát adok Istennek hogy nem mentem mélyebbre ezzel kundalini erővel!
2023. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
42%
A kundalini erő megmutatta nekem hogy Jézus a Sátán fattya és hogy hamisak a tanításai. Hálás vagyok neki érte.
2023. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
26%
Jézus az út az Igazság és az élet! Senki nem mehet az Atyához csakis általa! Semmilyen kundalini erővel nem tudsz a Teremtő Istenhez rácsatlakozni! A sátánhoz kapcsolódsz ezzel az erővel! kérdezz meg egy spirituális sátánistát! Ő is megmondja neked!
2023. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
47%
4es vagyok akkor nàlam a rezgés mi?lehet csak csakra rezeg..az mitől sàtànista?
2023. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

[link]


A végén irja a kigyo tehát nem sàtàn kundalini isteni energia

2023. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!