Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Családállítást szeretném...

CsilluT79 kérdése:

Családállítást szeretném kipróbálni. Rudnicai Margitról vélemények?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Keress előbb egy kineziologust az személyes 1-1,5 havonta elég 1 és olcsóbb , mésik 3 nap egymas után drágább publikus .
2023. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
96%

A családállításról:

[link]


Én voltam nála, nem ajánlom. Egyrészt teljesen belefolyik állításvezetőként az állításba, lefordítja az ő meglátásai szerint a történetet, amit valójában az állítónak kellene meglátni. Ítélkezik, alázat nulla… beleadja a részvevők szájába a mondatokat.

Szerintem az efféle tevékenység inkább már-már káros mint hasznos.

Az állandó csapata (tanulók, állandó segítők) leszbikusok és fogyatékosok gyülekezete.

Konkrétan valami paródiában éreztem magam.

2023. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

🤣🤣🤣

Nem ertettem miert töröltek

Azt látom nem családalapítás hanem családállítás. Hoppá 😂 én jól kinevettem magam!


A családfát egyszerűen az ősök megkérdésével tudod csinalni.

Meg az anyakönyvi iratokkal. Katolikus és református levéltárak vagy mi a neve.

Nem árt tudni honnan jöttek a szüleid vagy a nagyszuleid

Mi egész kos csomóban vagyunk. Vérbeli dunántúli család… Temető látogatáson folyton hallgatom hogy mennyi másod harmad és negyed nagybacsim és nagy nénit van, vagyis volt. 😄 és nekik is volt legalább egy gyerekük és azoknak os van. Szóval bele sem merek gondolni, hány unoka tesom van. Bőven elég nekem az első és másod unokatesokat ismerni!

Fehér emberként ez nehezebb mint mondjuk egy romának mert akiket ismertem szinte mind tudta a felmenőit és a rokonait ha tartottak a kapcsolatot ha nem.


Mindegy is ha csak egy vonal érdekel akkor ugye csak a felmenők kellenek. Apa, nagyapa, dédi és ugyan ez anyai ágon.

Eddig easy de meg 2-3 simán meglehet ha találkoztál vagy ismerted a dédit és beszéltél vele erről. Ha mázlid van és meg el akkor még tud beszélni a nagy szüleiről is. Vagy az ő dedijerol.

Azt akkor meg is van 7. Ízig! Vagyis tőled a dédi ig elvileg 4 és bazi nagy szerencsével +3

2023. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!