Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Beteljesuletlen vágyak tönkret...

Beteljesuletlen vágyak tönkreteszik az ember életét?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 07:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van olyan gondolat ami mar tobb mint 10 éve bele van ragadva a fejmbe mert nem teljesult
2023. aug. 29. 07:40
 3/18 Grimfox ***** válasza:
Te döntöd el, hogy hogyan értékeled a beteljesületlen vágyaidat. Nekem is van pár, kicsi, és nagy is, de nem érzem, hogy az életem tönkrement volna tőle. Minden esetre, amíg a múlton rágódsz, addig a jelenlegi vágyaid is beteljesületlen vágyakká válhatnak.
2023. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé tönkretehetik. És nem igaz, amit sokan bégetnek, hogy tenni kell érte, mert vannak szép számmal, akik nagyon is megtesznek mindent, mégsem érik el amit akarnak, pedig legtöbbször nem luxus dolgok ezek. Másnak meg érdemtelenül ölébe hullik minden, a kisujját is alig kell mozdítani.
2023. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor jó sok milliárd embernek tönkre van menve születésétől kezdve


De egyébként igen, nyilván

Nekem több ilyen volt, de pár éve kaptam a legnagyobb pofont, amit kizárólag nyugtatóval tudok kibírni azóta is

Már nem is érdekel az élet

2023. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is csalódott vagyok egy dologgal kapcsolatban, amit nem tudtam lezárni, ezért marad a kétely. Tudom, hogy nem kaphatunk mindenre választ.
2023. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

És mit szóljon az afrikai néger, aki egy tál rizsért dolgozik minden nap?

Neki mik a beteljesületlen vágyai?

2023. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

7 egy magyar arufeltöltőnek még sokkal szarabb mert ő Európában él és láthatja hogy másnak mennyi mindene van…


Nem kell mindig Afrikával jönni

De nyilván azt is a karmával magyarázzák

2023. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Jó akkor menj Afrikába, talán tanulsz ott valamit.
2023. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges bűntudatot kellteni a szegény afrikaiakkal. Mindenkinek van gondja, ez az oldal arra való. Sokszor már az is segít ha itt valaki kiírhatja magából.
2023. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!