Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor a hitgyülisek önkívület...

Amikor a hitgyülisek önkívületi állapotba kerülnek, táncolnak, ugatnak, stb. olyankor hipnózis alá kerülnek?

Figyelt kérdés

Vagy van aki azt hiszi ez a szentlélek?

Ti mit gondoltok?


2023. aug. 30. 13:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
A műsor része.
2023. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ne mondd már, látszik, hogy valami hatással van rájuk. Normális emberek, elkezdenek ugrálni, kúszni, teljes extázisban. Még azok is akik amúgy visszafogottak, konzervativak, szégyenlősek. Nem hiszem hogy mindenkivel le van beszélve előre.
2023. aug. 30. 13:17
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
2023. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
2: az a hatás, hogy ez a közösség elvárása és ők a közösséghez akarnak tartozni es nem kilógni. Ezért hazudnak maguknak. Egy ilyen mélyen egyéni hazugságokra épülő vallás, szekta az nem isteni, hanem sátáni.
2023. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Teszik az agyukat a többi ostobának.
2023. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Pogózni mindenki szeret, de a grindcore nem mindenkinek jön be. Ezeknek van a vidámvasárnap!
2023. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Engem mamám vitt régebben magával oda állandóan. Amúgy sem szerettem, de ezeket a furcsa jelenségeket sosem tudtam hová tenni.

Viszont ami megmaradt, az az volt, hogy amikor keresztség vagy mi a fene volt, kimentünk előre, az idős bácsika megérintette a fejemet, majd hátulról rám szóltak, hogy dőljek el. Gondoltam oké, és hátradőltem.

Szerencsére azóta nem voltam ott.

2023. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig csinálják? Úgy tudom már szégyenlik és nem kreálnak ilyen jeleneteket.
2023. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Nem tudom, mit csinálnak, amit én láttam YouTube-on, Németh Sándor "miséiből" párat, amikor az illegális migrációról beszélt, vagy más aktuális témákról, szerintem teljesen normális, vállalható véleményei vannak.
2023. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer voltam ott egy randi keretében. Olyan fura randim sose volt azóta se. Nem normális banda, és még enyhén fogalmaztam. Nagyon adnak a külsőségekre, van ott pénz lóvéra. De a felszín alatt egy bolondokháza, veszélyes közösség.
2023. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!