Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi kötésen kivül,...

Szerelmi kötésen kivül, ismertek más lehetőséget? Kinek jött be a szerelmi kötés és kinek nem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok. Kiváncsi vagyok a saját tapasztalataimon kivül másokéra.

2023. szept. 2. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
10-es a kötésre gondolsz vagy komplett az ezotériára?
2023. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Hmm. Síri csend és hullaszag. Úgy tűnik manapság a véleményét mindenki hangoztatja de ha megkérik hogy fejtse ki az már nem megy senkinek. Gratulálok, valóban tanult és művelt ember lehetsz
2023. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
31%

Kínos lehet, amikor egyik válaszoló mindenáron fogást akar keresni egy másik válaszolón, amaz meg rá sem hederít.

Sajnos van ebben a szekcióban minimum egy gyűlölködő felhasználó (de több loginnal is szerepelhet), amelyik rendszeresen beleköt azokba, akik véleményét nem bírja elviselni.

Mi az, hogy beleköt, ha rászáll egy nickre, követi más témákba, ott is piszkálódni kezd vele.

Viták, veszekedés provokálásával rosszindulatúan törekszik arra, hogy végül hátha törlik a másikat is. Neki ez valami kielégülést jelenthet? Mintha el akarna üldözni mindenkit, aki mást mond. Ha valaki szerint ez normális...

Tényleg olyan érzés, mintha piócaként akaszkodna ránk egy gonosz erő, ha tudjuk is, hogy nem a Sátán, csak egy problémás ember, akinek gondjai vannak a saját gyűlöletének kezelésével. Mert ő ezt hozta otthonról, mintaként. A gyűlölködést, gonoszságot, negatív gondolkodást, fantazmagóriákat.

Közben örülünk, hogy ez csak online van, ami ugyebár kikapcsolható, nem pedig a saját környezetünkben kell ilyenek miatt bosszankodni, ahogy energiát igyekszik elszívni, sőt valósággal szipolyozni, mint egy energiavámpír.

Az sem zavarja, hogy voltaképpen csak lejáratja az általa hitt eszméket, vagy épp megerősíti az ellenérzéseket, hogy lám, lám... Igaza volt a másik félnek.

Meg azt is tudni lehet, hiába is írom mindezeket, egyszerűen nem érti, nem fogja fel. Bármelyik / mindegyik szavam kapásból kiforgatja visszájára, hiszen ismerhetjük már ezt a típust.

Mert egyszerűen fordítva van összerakva.

De mindenki bolond, csak ő normális, nyilván.

2023. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy van egy téma, amiben ez a tag 1. Nem jártas 2. Nem is érdekli 3 Nem is akar interaktálni a benne mozgó emberekkel

Teljesen oké hogy más a véleményünk és a világképünk. Tök rendben van hogy valaki hangot ad a véleményének. De ha beböfög valaki egy beszélgetésben egy olyat hogy "undorító és beteg ember aki ezt meg ezt csinálja" akkor igenis hogy indokolja meg. Ha már volt ahhoz bőr a képén hogy egyenesen sértő szándékkal (elnézést a kifejezésért de nem tudom mi írná le jobban) bele ugasson valami tök értelmetlent, akkor legyen már benne annyi hogy kifejti a véleményét és nem lapít mint egy közönséges tizenéves rossz gyerek akinek a beszólásnál már csak a futás meg a lapítás megy jobban. Azért irritál az ilyen viselkedés mert mérget vennék rá, hogy a való életben ezt nem merné megtenni ha egy okkultizmusról szóló találkozóba botlana, ahova bárki bejöhet beszélni.

És ha már erre volt bőr a képén jó lenne ha tudná hogy ezzel a viselkedéssel semmivel sem különb egy ostoba kamasznál, vagy egy részegnél aki odaböfög valami sértést majd lapít ha kérdőre van vonva.

Nem mondom hogy az ezotéria csupa értelmes embereket vonzz, de egy csomó ember akik benne vannak a témában és ismerem is őket, komoly néprajzi és vallástörténelmi ismeretekkel rendelkeznek. És kifejezetten bicskanyitogatónak tartom amikor ilyen embereket is kollektivizálnak és verbálisan leköpnek.

2023. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

14.

Nem nagyon érted szerintem, miről van itt szó.

Az, hogy un. "szerelmi kötések", ezek ilyen jellemtelen dolgok is, meg butaságok is.

Tényleg van benne valami módfelett visszataszító, nagyon sajnálatos, hogy valaki ezt nem érzi.

Már amellett, hogy valójában nem is működhet, csak valakik bevetítik az agyukba, nem logikus gondolkodás mentén, a képzeteiket.

2023. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Azt is figyeljük meg, hogy gyakorlatilag az:

1, 2, 6, 7, 10

...válasz elítéli a másik fél természetellenes "kötését" (ami persze nem is létező dolog, de ha létezne, akkor is kicsit aljas lenne). Közéjük tartozom én is, csak még feltettem egy kérdést (4.) utána szándékoztam volna véleményt írni. De nem jött válasz.

Viszont valaki csak a 10. válaszba kötött bele, provokatív módon. Pont az fájt legjobban? Hiszen a többinek is ugyanaz a lényege, csak másképp fogalmaztak.

8. és 9. kitalálja magának (ezt nevezem "nem logikusnak"), hogy "ezotérikus eljárás" miatt jött össze valakivel, csakhogy ez egyáltalán nem bizonyított, hogy amúgy nem jött volna össze. Kitaláció csak, bármi logika nélkül.

2023. szept. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!